erkeklerde KirLi SakaL Modası

adınların Kalbine Giden Yol Kirli Sakaldan Geçiyor
Her gün traş olmaktan bıktıysanız yapılan son araştırmalar sizi sevindirecek ey erkekler! Çünkü kadınların kalbini artık 'kirli sakallı erkekler' çalıyor.

Yapılan araştırmalara göre kadınların kirli sakallı erkekleri daha çekici bulduğu sonucuna varıldı. Yaşları 18 ile 44 arasında değişen İngiliz kadınları üzerinde yapılan araştırmada George Clooney ve Brad Pitt'in traşlı 'parlak' görünümlerinden çok 'kıllı' hallerinin daha çok sevildiği ortaya çıktı.
Buna göre kadınlar traşsız erkeklerin hem aşkta hem evlilikte hem de ****te daha cazip buluyor. Erkeği olduğundan daha olgun ve baskın gösteren bu görünüm maskulen bir erkeği de gözler önüne seriyor. Kadının erkeğe olan güveni de yine kirli sakala bağlın olarak gösteriliyor.
Araştırmada 15 erkeğin farklı hallerini gösteren fotoğraflar kullanıldı.. 5 aşamadan geçen erkeklerin fotoğraflarında traşsız 3-4 günlük sakallı çok sakallı kısa bıyıklı uzun bıyıklı halleri kadınlara gösterildi.
76 kadının incelediği fotoğrafların üzerlerinde bıraktığı etki araştırıldı. Çekiciliğin olgunluğun baskınlığın dereceleri fotoğraflara göre saptanarak kirli sakallı erkeklerin kadınlara cazip geldiği sonucuna varıldı.
Erkekte 'kıllı' olmanın erkeksiliği gösterdiği yönünde birçok kere yazılıp çizilmiş ve araştırmalar yapılmış olsa da son veriler de işte yine bunu doğruluyor.
Ve zafer 'kirli sakal'ın oluyor.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1312
favori
like
share
denizcan Tarih: 04.06.2009 22:03
üç günlük sakaldir adi (drei tage bard)
tükcesi pis veya kirli sakalsa dogrudur
oLci Tarih: 03.06.2009 11:00
Kirli sakalı seviyorum, ama iş gereği bırakamıyorum. Sadece tatillerde =)
mollycan Tarih: 03.06.2009 00:29
Kirli derken, ne sürmüslerde kirlenmisler