Taşköprü Yaylası - Taşköprü Yaylası Resşimleri - Taşköprü Yaylası Fotoğrafları - Taşköprü Yaylası Hakkında Çevresi Rengarenk kir çiçekleri ve dag çayirlariyla kapli olan, dogayla iç içe, ahsap ve betonarme mimarisi ile yöreye has özellikleri tasiyan Akgüller Turistik Tesisleri Zigana daglarinin Kuzeydogu zirvelerinin bir yerinde bulunan Tasköprü Yaylasinda faaliyet göstermektedir. 1978 yilinda ufak bir isletme olarak hizmete baslayip her geçen yil kendini müsteri memnuniyeti dogrultusunda gelistirip, yenileyen tesislerimiz 28 yildir kesintisiz hizmet vermektedir.

Trabzon uluslararasi havalimanina 50 km. Trabzon sehir merkezine 60 km. Gümüshane ve Bayburta 65 km. mesafede olan tesis deniz seviyesinden 2140 metre yüksekliktedir.

Sessiz ve huzurlu bir ortamda, büyük sehirlerin gürültüsünden, trafiginden, betonundan kurtulup, tabiatla basbasa, kir çiçekleriyle bezenmis, müstakil ahsap evlerde veya otelde unutulmaz bir yayla tatili geçirmek isteyenler için ideal bir mekan olan AKGÜLLER TURISTIK TESISLERI 35 yatak kapasiteli Otel, 4er kisilik 4 Bungalow tipi ev, 100 kisilik kapali 150 kisilik açik olmak üzere 250 kisilik Restaurant, Market, Kasap, Kiraathane, Firin, Alabalik Tesisi, Manav, Çay bahçesi, Berber, Camii, Oto Park, Akaryakit Istasyonu, Oto Tamirhanesi, Futbol Sahasi, Kamp alani vb. gibi her türlü ihtiyacinizi karsilayabileceginiz altyapisi, seçkin personeli ve kaliteli hizmet anlayisi ile sizleri agirlamaktan mutluluk duymaktadir.

Çevresinde bulunan Sümela Manastiri, Santa Harabeleri, Karaca Magarasi, Çakil Göl, Çataltepe Sehitligi, Sariçiçek Köy Odalari, Ziyarettepe, Yagmurdere, vb. gibi tarihi ve turistik yerlere olan yakinligi nedeniyle de hem tatil yapip hemde kültürümüzü daha yakindan tanima firsatina sahip olacaksiniz.Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 968
favori
like
share
Altazar Tarih: 11.06.2009 00:59


Benim görevli olduğum okulda aşçılık yapan ve Taşköprü Reisler Tesisinin sahibi Metin REİS' in de tesisi olduğu diğer 379 Taşköprü resmine ulaşmak için TIKLAYIN
Resimleri kendim yüklememdir. picasaweb.google.com' a yüklemiştim 2 sene önce.