Hanımlar; "Neden beni dinlemiyor?" ya da "Kilo mu aldım dediğim zaman niye şaşkın şaşkın yüzüme bakıyor?" sorularınızın cevabı bu yazıda! Satır satır okuyun.

Sevdikleri şeyler

* Başları sıkıştığında ve yardıma ihtiyaçları olduğunda, sizin şefkatli kollarınızı neredeyse en işe yarar çözümlere tercih ederler.

* Küçük ve şımarık bir çocuk gibi konuşarak, kendinizi hasta hissettiğinizi ve ateşinizin olduğunu söylemeniz onun çok hoşuna gider.

* Eski ilişkilerinden nadir de olsa bahsettiklerinde, yüzünüzde beliren merak ve kuşku dolu ifadeleri görmekten çok keyif alırlar.

* Sevdikleri kadından bir bebek sahibi olmak, onları müthiş mutlu eder.

Sinir oldukları

* Üst üste, çarpık ya da sivri dişler. Erkekler inci gibi dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip kadınların hayalini kurarlar. Sizin de bu konuda probleminiz varsa, bir ortodontiste gitmenizde yarar var.

* Kuaförden çıkmış fönlü saçlar. Yataktan yeni kalkmış bir saç görüntüsü, her erkeğe tahmininizden çok daha fazla seksi ve çekici gelir.

* Akmış gibi gözüken siyah göz makyajı. Karşılarında rock yıldızları gibi makyaj yapan bir kadını görmeye dayanamazlar.

* Küçük göğüsler onları her zaman hayal kırıklığına uğratır.

Hayret ettikleri
* En detaylı düşünülmüş planları bile mahveden o meşhur kadın içgüdüleri, erkekleri çok şaşırtır.

* Kadınların onlara çok gereksiz olan kuşkuları ve paranoyakça davranışları karşısında, erkekler nasıl hareket etmeleri gerektiğini bir türlü bilemezler.

* Bir yolculuğa çıkmadan önceki bitmek bilmeyen bavul hazırlıkları.

* Erkekler kadınların en ufak bir şeyi abarttıkları ve pire için yorgan yaktıkları konusunda hemfikirdirler. Bu gereksiz alınganlıklara bir anlam veremezler.

* yıllar önce sıradan bir konuşma sırasında erkeklere söylenmiş bir sözün unutulmayıp, yıllar sonra tekrar açılması onları hayretler içinde bırakır.

* Kadınların yüzlerindeki kırışıklıkları ve aldıkları birkaç kiloyu büyük sorun haline getirmelerini anlamakta zorlanırlar.

* Bir türlü bitmek bilmeyen uzun Telefon konuşmaları! Bunu her ne kadar gereksiz görseler de kendilerinin de aynı şeyi yaptıklarının farkında değildirler.

* Erkekler, kadınların ayna karşısında çok fazla zaman harcadıklarını, bir tutam saçın Havada olmasının ne gibi bir önemi olacağını düşünürler.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1003
favori
like
share
sin28 Tarih: 11.06.2009 15:57
:72:
NarCicegi Tarih: 11.06.2009 00:21
:72:
Sylar Tarih: 10.06.2009 19:03
Sağol uyarı için o halde.
sin28 Tarih: 10.06.2009 18:46
Hop üstüme gelmeyin bu kadar bende insanım sonuç olarak çirkef mi çıktım daha neler elif benden iyisi holywoodta brad pitt :160: ben sadece bunlar çok yanlış diye sizi uyarıyım dedim ..

Sylar aldım verdim ben seni yendim gibi oldu senin yazdıkların
ILNUR Tarih: 10.06.2009 14:25
ah bu erkekler
Sylar Tarih: 10.06.2009 14:21
Burası bizim yerimiz yenilirsin Tarık... Ezilirsin Tarık... Yazık olur sana Tarık...

NarCicegi Tarih: 10.06.2009 13:58
oh oLsun ozaman canimiza degSin :72:


buarada yukardaki yazi dikkatimi cekti "Burada her telden herseyi paylasabiliriz. Erkekleri cekistirebilirsiniz. Korkmayin onlar size cevap yazamaz "

Tarik sen Cirkef ciktin
sin28 Tarih: 10.06.2009 13:57
hadi yaa nerden biliyon ..ben sonradan delirdim hep sizin yüzünüzden
NarCicegi Tarih: 10.06.2009 13:56
sen zaten deliydin evlat