[FONT="Arial Narrow"]

ABN AMRO Bank N.V.. [url]http://www.wholesale.abnamro.com[/url]
Adabank A.Ş.. [url]http://www.adabank.com.tr[/url]
Akbank T.A.Ş.. [url]http://www.akbank.com[/url]
Alternatif Bank A.Ş.. [url]http://www.abank.com.tr[/url]
Anadolubank A.Ş.. [url]http://www.anadolubank.com.tr[/url]
Arap Türk Bankası A.Ş.. [url]http://www.arabturkbank.com[/url]
Banca di Roma S.P.A.. [url]http://www.bancaroma.it[/url]
Bank Mellat. [url]http://www.mellatbank.com[/url]
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş.. [url]http://www.bankpozitif.com.tr[/url]
Birleşik Fon Bankası A.Ş.. [url]http://www.fonbank.com.tr[/url]
Calyon Bank Türk A.Ş.. [url]http://www.calyon.com.tr[/url]
Citibank A.Ş.. [url]http://www.citibank.com.tr[/url]
Çalık Yatırım Bankası A.Ş.. [url]http://www.calikbank.com.tr[/url]
Denizbank A.Ş.. [url]http://www.denizbank.com[/url]
Deutsche Bank A.Ş.. [url]http://www.deutschebank.com.tr[/url]
Diler Yatırım Bankası A.Ş.. [url]http://www.dilerbank.com.tr[/url]
Finans Bank A.Ş.. [url]http://www.finansbank.com.tr[/url]
Fortis Bank A.Ş.. [url]http://www.fortis.com.tr[/url]
GSD Yatırım Bankası A.Ş.. [url]http://www.gsdbank.com.tr[/url]
Habib Bank Limited. [url]http://www.habibbank.com.tr[/url]
HSBC Bank A.Ş.. [url]http://www.hsbc.com.tr[/url]
İller Bankası. [url]http://www.ilbank.gov.tr[/url]
İMKB Takas ve Saklama Bankası A.Ş.. [url]http://www.takasbank.com.tr[/url]
JPMorgan Chase Bank N.A.. [url]http://www.jpmorganchase.com[/url]
Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş.. [url]http://www.ml.com.tr[/url]
Millennium Bank A.Ş.. [url]http://www.millenniumbank.com.tr[/url]
Nurol Yatırım Bankası A.Ş.. [url]http://www.nurolbank.com.tr[/url]
Oyak Bank A.Ş.. [url]http://www.oyakbank.com.tr[/url]
Société Générale (SA). [url]http://www.sgcib.com[/url]
Şekerbank T.A.Ş.. [url]http://www.sekerbank.com.tr[/url]
Taib Yatırım Bank A.Ş.. [url]http://www.yatirimbank.com.tr[/url]
Tekfenbank A.Ş.. [url]http://www.tekfenbank.com[/url]
Tekstil Bankası A.Ş.. [url]http://www.tekstilbank.com.tr[/url]
Turkish Bank A.Ş.. [url]http://www.turkishbank.com[/url]
Turkland Bank A.Ş.. [url]http://www.tbank.com.tr[/url]
Türk Ekonomi Bankası A.Ş.. [url]http://www.teb.com.tr[/url]
Türk Eximbank. [url]http://www.eximbank.gov.tr[/url]
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş.. [url]http://www.ziraatbank.com.tr[/url]
Türkiye Garanti Bankası A.Ş.. [url]http://www.garanti.com.tr[/url]
Türkiye Halk Bankası A.Ş.. [url]http://www.halkbank.com.tr[/url]
Türkiye İş Bankası A.Ş.. [url]http://www.isbank.com.tr[/url]
Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş.. [url]http://www.tkb.com.tr[/url]
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.. [url]http://www.tskb.com.tr[/url]
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.. [url]http://www.vakifbank.com.tr[/url]
WestLB AG. [url]http://www.westlb.com.tr[/url]
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.. [url]http://www.yapikredi.com.tr[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 632
favori
like
share