Radyo 35 - İzmir Radyosu - Radyo 35 İzmirYönetim Kurulu Başkanı - Dr. Sabri Demirdöğen
Genel Müdür - Cihad Taysi
Genel Müdür Yardımcısı - Ezgi Erdoğan
Muhasebe Sorumlusu - Ayça Palaz
Reklam Satış Pazarlama - Meral Ünür
Yayın Yönetmeni - Ahmet Erdoğdu

DEMİRDÖĞEN ŞİRKETLER GRUBU

1993 yılında İstanbul Fm'in kurulmasıyla temelleri atılan Demirdöğen Şirketler Grubu, bugün İstanbul FM ve Radyo 35 gibi Türkiye'nin önde gelen radyolarını bünyesinde bulundurmaktadır. Demirdöğen Şirketler grubu, güçlü kadrosu ve teknolojik yatırımlarıyla kendisini sürekli yenilemekte ve dünya standartlarında yayın yapma bilinciyle faaliyet göstermektedir.

RADYO 35

Nisan 1996'da yayın hayatına başlayan Radyo 35 bölgede liderliği kısa sürede yakalamış ve yoluna emin adımlarla devam etmiştir. 24 saat kesintisiz sürdüğü Türkçe Pop müzik dalında yayınlarıyla, kendini devamlı yenileyen ve dinleyicilerinin memnuniyetini birinci planda tutan bir strateji izlemiştir. Balçova'da bulunan merkez stüdyolarında ki tüm sistemler güçlü teknolojik alt yapıyla desteklenmiştir. Profesyonel yayın ekibi ve teknolojik gücü ile bölgenin en beğenilen radyosu olmayı başaran Radyo 35, kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

İSTANBUL FM

Demirdöğen şirketler grubunun ilk radyosu olan İstanbul FM 13 yıldır gücüne güç katarak yayın hayatına devam etmektedir. 24 saat kesintisiz sürdüğü Türkçe Pop müzik dalında yayınlarına devam eden İstanbul FM, dinleyicilerin zevklerine göre kendini devamlı yenilemekte ve bu kapsamda Türkçe Pop müzik dalında Türkiye'nin sevilen starlarını ve en hit şarkılarını dinleyenleri ile buluşturmaktadır. Sürekli yükselen başarı grafiği ve artan dinleyici sayısıyla Türkiye genelinde de bir numara olmayı hedeflediğini kanıtlayan İstanbul FM artan yayın ağıyla da her geçen gün daha çok kişiye ulaşmaktadır.

Radyo 35 Canlı

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1071
favori
like
share