Pana Filmden alınan haberlere göre Kurtlar Vadisi Gladio sinema çekimlerine çoktan başlandı ve çok yakın bir zamanda vizyonda olacak.

Kurtlar Vadisi: Gladio OyuncularıFilmin içeriği Türkiyenin yakın tarihine etki eden olaylar olacak.

[YOUTUBE]6GRI-NUHZOs[/YOUTUBE]

Özal Suikastı, Cem Erseverin neden öldürüldüğü ile ilgili detayları verecek. Sinemada 2. filmini çekecek olan Pana Film bu filmindede büyük tepkiler uyandırmayı hedefliyor ve bu hedefinede ulaşacak gibi.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 61 bölümlerinde Polat ve adamları gladyo hakkında önemli bilgiler almıştı. İskender Büyük bile gladyo tarafından kullanıldığnı yeni öğrendi.

Peki gladyo ne demek?

Wikipedia dan alınan bilgilere göre gladio II. Dünya Savaşı sonrasında Batı Avrupada gelecekte olması beklenen bir Varşova Paktı işgaline cephe gerisinde bir direniş başlatmak amacıyla İtalyada NATO tarafından gizli olarak örgütlenen Kontr-gerilla (stay-behind) operasyonunun kod adı.


Gladyo, özel olarak NATO cephe gerisi direniş organizasyonun İtalyan kolunu belirtse de bazen Gladyo operasyonu NATOnun bütün cephe gerisi (stay-behind) operasyonlarının gayri resmi adı olarak kullanılır ve bazen Süper NATO adıyla da anılır.

Gayri nizami kuvvetlere karşı koyma operasyonları cephe elkitapçığı gerilla kuvvetlerin önerilen komuta yapısı. Sözkonusu ülke Türkiyedir.

Latincede kılıç anlamına gelen Gladio sözcüğünü isim olarak kullanan örgüt, Amerikan ve İngiliz kontrgerilla örgütlenmesi olan Stay Behind tarafından 1952 yılında kuruldu. CIA tarafından yönetilen ve finanse edilen örgüt, 1956 yılında ABD ile işbirliği içinde, casusluk ve gerilla savaşı yapmak üzere örgütlendi. Sardunyada örgütün ilk eğitim kampı kuruldu ve Kuzey İtalyada 139 yerde silah ve mühimmat depoları oluşturuldu. Resmi adı Müttefik Koordinasyon Komitesi idi.

1956 sonrasında ikisi kadın 622 kişi ABD ve İngiliz gizli servisleri tarafından eğitildi. 1990 yılında Gladioyu ortaya çıkaran soruşturmalar esnasında bu 622 kişinin grup liderleri oldukları, her bir grup liderinin belli sayıda kişiyi idare ettiği, böylece toplam sayının 15.000′e yaklaştığı ortaya çıktı.

İtalyada 1969-80 arasında 4.298 terör olayı meydana gelmiştir. Yapılan soruşturmalar sonucu, bunların önemli bir bölümünden Gladio sorumlu gösterilmiştir. Bazı eylemleri bizzat yapmakla, bazısında patlayıcı ve silah sağlamakla, bazısında da tahrik ve yönlendirme yapmakla suçlanmıştır.

Avrupa Parlamentosu bile sorunla ilgili karar tasarısında şu sözlere yer vermek durumunda kalmıştır: Avrupa Topluluğuna üye pek çok ülkede gizli, paralel istihbarat ve silahlı operasyon örgütlerinin 40 yıldır var olduğu Avrupa hükümetleri tarafından ortaya çıkarılmıştır. Kırk yıldır bu örgütlerin demokratik kontrolden kurtulduğu ve NATO ile işbirliği halinde ABD gizli servislerince yönetildiği anlaşılmıştır.

Örgütün İtalyadaki adı Gladio (Kılıç) idi. Yunanistanda B-8 ya da SheepSkin (Koyun Postu), Belçikada SDRA-8, Hollandada NATO Command, Batı Almanyada Gehlen Harekatı, Stay Behind ya da Sword, Avusturyada Schwert, Fransada Rüzgar Gülü, İspanyada Anti-Terör Kurtarma Grubu (GAL), İngilterede ise Secret British Network olarak bilindiği bu ülkelerin yetkililerince açıklandı.

Gladyo ile en güçlü savaşı veren ülke İtalya oldu. İtalya, dünya tarihine gladyoyu ilk çözen ve çökerten ülke olarak geçti.

[url]http://www.main-board.com/kim-kimdir/228289-musa-uzunlar.html#post3513273[/url]

[url]http://www.main-board.com/unluler/228288-musa-uzunlar-resimleri.html#post3513271[/url]

kurtlar vadisi gladio ne zaman basliyor
kurtlarvadisi gladio hakkinda
kurtlar vadisi gladio musa uzunar
musa uzunlar gladio
musa uzunlar gladio
buyuk iskender gladio
gladio
operation gladio
wikipedia gladio
gladio video
turk gladio
turkish gladio
gladio nato
gladio vidiac
gladio türkiye
gladio nedir
türk gladio
gladio oyunu
mossad cia gladio
gladio ne demek
gladio nun türk tetikçisi
mit mossad cia gladio dünyanın en büyük istihbarat servisleri
gladio kimdir
gladio dan ergenekon
gladio örgütü
gladio ve ergenekon

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3214
favori
like
share
Aydin1977 Tarih: 08.01.2010 23:33
ellerine saglik
RUZGAR Tarih: 27.12.2009 18:05
Diziye iyi kombnasyon yapmışlar valla iskender iyi cevirmiş fırsatım olsa tekrar izlerim
eskitoprak Tarih: 04.11.2009 08:48
[YOUTUBE]mCbS-tEMarQ[/YOUTUBE]
MiSS-FENER Tarih: 30.08.2009 22:38
Konular Birleştirildi..
£fsunlu Tarih: 29.08.2009 09:51
Başrolünü Musa Uzunlar’ın oynadığı Kurtlar Vadisi serisinin yeni sinema filmi Kurtlar Vadisi Gladio, Antalya’da çekilen muhteşem aksiyon sahneleriyle tamamlandı.

İskender Büyük karakterinin hayat hikayesi ekseninde, 90’lı yılların başından bugüne, Türkiye yakın tarihinin önemli olaylarına ışık tutan “Kurtlar Vadisi – Gladio” filmi, İstanbul’un ardından Antalya’da kurulan özel bir platoda çekilen muhteşem aksiyon sahnelerinin tamamlanmasıyla sona erdi.

Filmin Antalya’da gerçekleşen çekimlerinde İskender Büyük’ü canlandıran Musa Uzunlar, 10 metre yükseklikten korkusuzca Köprülü Kanyon’un buz gibi sularına atladı. Çatışma ve patlama sahneleriyle geçen çekimler, Antalyalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. İskender Büyük’ün 15 yaş gençleştirildiği çekimlerde, izleyenler Musa Uzunlar’ı tanımakta zorlandı.

Senaryosunu Kurtlar Vadisi’nin senaristleri Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazdığı filmin yönetmenliğini Sadullah Şentürk yaptı.

“Kurtlar Vadisi – Gladio” filmi, 20 Kasım 2009’da vizyona girecek.


FİLMİN KONUSU

Kurtlar Vadisi Gladio…
Bir derin devlet ajanının, yıllar boyu hizmet ettiği Gladio ile hesaplaşma hikayesi…

İskender Büyük, derin devlet adına sayısız eylemde bulunmuş emekli bir istihbaratçıdır.
Karanlık geçmişi nedeniyle sanık sandalyesine oturtulduğunda, yanında, baronun gönderdiği genç ve tecrübesiz avukat Ayşe’den başka kimse yoktur. Yargılanmasına göz yumanlarla hesaplaşmaya karar veren İskender Büyük, tüm bildiklerini bir bir anlatmaya başlar. İskender’in karanlık geçmişinin sayfaları arasında, ülkeyi yerinden sallayacak gerçekler gizlidir. Bu şok gerçeklerin işaret ettiği tek adres ise ‘Gladio’dur.

İfadeleri ülkede her gün yeni bir gündem yaratırken, içindeki intikam duygusu da giderek büyümektedir. Elinde kalan son kartı oynamaktan başka şansı yoktur: Anlattıklarıyla, Gladio’nun ikinci adamı Fuat Aras’ı saklandığı yerden çıkarmak!

Ancak bu yolun sonunda İskender Büyük’ü hiç tahmin etmediği başka bir sürpriz beklemektedir. Yine bir oyunun parçası olmuştur… Üstelik bu kez oturtulduğu yer, konuşma şansının olduğu bir sanık sandalyesi dahi değildir…

Dizinin de başrol oyuncularından ’İskender Büyük’karakterini canlandıran Musa Uzunlar’ın başrolünde oynadığı Kurtlar Vadisi Gladio filminde, Kick Boks İl Temsilcisi Yasin Urlu ve Demir Pençe Spor Kulübü’nün öğrencileri de rol aldı. Çekimlerine 21 Haziran’da başlanan ve kışın vizyona girmesi planlanan filmde, 8’inci Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın ölümüyle, Musul ve Kerkük planları arasındaki ilişki ele alınıyor.

Filmde ayrıca, “Cem Ersever, Gladio’nun hangi gerçeğini öğrendiği için öldürüldü? Kim Washington’dan gelen telefonla darbe girişiminden vazgeçti? Apo suikastini Gladio nasıl önledi? 28 Şubat süreci 1000 yıl sürecek iken 5 yılda nasıl sona erdi?” gibi sorulara ışık tutuluyor.

Musa Uzunlar ile çok özel ropörtaj

Kendisine, kişisel hayatı, sosyal hayatı, meslek hayatı ve Gladio ile ilgili sorularımızı yönelttik.

-Seyirciler Musa Uzunları merak ediyor…

-1959 Antalya doğumluyum. 1983’te Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun oldum. Aynı yıl devlet tiyatrosuna başladım halen bu görevi devam ettiriyorum.

-Şu anda da doğduğum topraklarda KV Gladio filminin sonlarının çekimindeyiz. Bu da ayrı bir heyecan vermekte bana. İnsanı en güzel anlatan bir sanat dalı olan tiyatronun içinde, tiyatronun ve oyunculuğun bir parçası olan kameranın önündeyim. KV Pusu’daki İskender’i, Gladio filminde de devam ettiriyoruz...

-Tiyatro ve sinema tüm hayatınızı kuşatmış durumda galiba…

-Kişisel ve sosyal hayatımı kuşattı. Ağırlıklı olarak evet diyebilirim. Kendime zaman ayırmaya çalışıyorum…

- Hobileriniz


-Her zaman belirlediğim hedeflerim vardır. Bir uçurumun dibine inmek, Boğaz’da yüzmek, yamaç paraşütü yapmak, jamping gibi şeyler…

-Yeri geldiğince gerçekleştirmeye çalışırım. En sonuncusu Boğaz’da karşıdan kaşıya yüzmekti.
2oo7 de Olimpiyat Komitesince temmuz ayının ikinci haftasında yapılan yüzme yarışlarında. Kanlıca’dan Kuruçeşme’ye kadar yüzerlerken, ben Kanlıca’dan başlayıp, ikinci köprünün altından geçip Rumeli Hisarından çıktım.

-Korkmadınız mı? Korkularınız, fobileriniz yok mu?
-Fobim yok ama var ise de bilmeden üstüne gidiyor olabilirim. Uçurumun dibi, yamaç paraşütü, Boğaz’da yüzmek… Niçin yapmak istedim? Aşmam gereken duygularım da olabilir. Bilemiyorum duyguların derinliğine inmek gerek.
Ama doğayı seviyorum, duyumsamak istiyorum… Müthiş bir doğa sevgisi var bende.

-Bilinçli olarak mı tiyatro bölümünde okumak istediniz?

-Üniversite sınavında istediğim bölüme girmedim. Ama şuur altımda yerleşmiş bir şeyler de olabilir.
Oyunculuk için devlet tiyatroları Antalya’ya gelmişti. Ben de merak ettim, ilgilenmek istedim. Verilen rolü çalışırken, elimi ayağımı vücudumu değişik şekilde duyumsadım. Müthiş bir keyif verdi bana. Çok etkilendiğim bir film olduğunda temel karakteri biraz sürdürürdüm. Evde ne oluyor dediklerinde çaktırmamaya çalışırdım… Bunları keyifle yaşadığımı anımsıyorum. O zamanlar da Alain Delon tarzı filmler revaçtaydı.

-Pana Film ile yollarınız nerede ve nasıl kesişti?
-Devlet tiyatrosu, özel tiyatro, turneler derken çok yoğun bir tempomuz vardı. Senaryo geldiğinde İskender Büyük karakterinden çok etkilendim. Çok güzel malzeme veriyor oyuncuya. Ayrıca bir oyuncu kendisini çok yenilemek istemez veya ben öyle yapıyorum.

-İskender Büyük farklı bir karakter, keyif veriyor bana. Benim doğal yapımdan çok çok uzakta bir karakter.
Onu denemek, onu araştırmak, onu oynamak istedim.
Benim naif bir karakterim var. Benim için terslik oluşturan bir karakter. Bu zıtlık beni daha çok çekti…
Pana Film, reji bana güvendiler ben de onları yanıltmamaya, şaşırtmamaya çalıştım.

-Başarılı da oldunuz…

-Teşekkür ederim…

-Kurtlar Vadisi pusu’da oynarken bu karakterin bir gün sinema filmi haline geleceğini ve başrol oyuncusu olacağını düşündünüz mü?

-Hayır… Hiç düşünmedim…

-Çok yoruluyor musunuz?

-İskender Büyük’ün gençliği yordu yaşlandırdı beni, yaşlılığı ile aram çok iyiydi. Baya sıkı bir gençliği varmış… O elli beş doğumlu. Karşılaştığım ilk tuzak gençlik sesi oldu. Yeni bir ses karakteri oluştu. Daha hızlı konuşan ve genç bir ses tonu…

-Seyirci merakla bekliyor İskender Büyük’ten neler gelecek diye.

-Ben de bilmiyorum! Hiçbir zaman bir karakteri eleştirmemişimdir. Eleştirmek, sevdirmek, nefret ettirmek oynadığımız oyun dışında seyirciye kalmış bir şey.

-Biz onu yaptığı her şeyi ile tamamıyla anlayarak onu hissettiğimiz gibi yaptığı her şeyi anlayarak oynamayı tercih ettik. Şimdi de gençliğinde bunu deneyimliyorum. Bunun da sonuna geldik yavaş yavaş.

-İskender Büyük’te Musa Uzunlar karakter ve yapı olarak bir şeyler bulabiliyor mu?

-Temelde, özünde insanların hepsi aynıdır. Asıl farklılık back-round’umuzda, yaşadığımız olaylarda. Kimse kendi arkasını görmez. İskender Büyük’ün back-round’unda kendisinin getirmiş olduğu bir yaşantı var, dünya görüşü var. Doğru ya da yanlış, iyi ya da kötü o beni çok ilgilendirmiyor. Sadece o back-round’daki İskender’i anlayıp onu hayata geçirmek ve onu yansıtmak benim görevim. Elimden geldiğince onu yapmaya çalıştım.

-Örtüşen tarafınız yok mu?

-Astığı astık, kestiği kestik gibi görünen İskender Büyük centilmen bir adam. İskender’in kadınlarla diyalogu da kötü değil!

Ben de centilmen birisiyim veya kendimi öyle görüyorum. Bunun yanı sıra İskender, tuttuğunu koparmaya çalışan birisi. Hedeflerine ulaşmak için her yolu deniyor.

-Musa Uzunlar’da var mı bu özellik? -

-Benim kendi adıma koyduğum, bireysel hedefler. Benzerlikten bahsederken onu oraya getiren şartlar önemli. Niçin öyle bir ortamda yaşadı, bizim yaşamadıklarımızı yaşadı?
-Bir şeylerden, başka kişilerden etkilendi kendi dünya görüşünü oluşturdu ve kendi doğrultusunda gidiyor gibi geliyor bana.

-Pana Film’de ve çalışma ekibinizde farklı bir şeyler görüyor musunuz?

-Burada biz bir aile olduk. KV Pusu’da 30-40 bölüm çalıştık. 21 Haziran itibariyle de Gladio’yu çekiyoruz.
Çok daha detaylı ve çok daha fazla emek sarf ediyorlar ve en iyisi yapılmaya çalışılıyor olabildiğince.
Keyifli ve yoğun bir şekilde de gidiyor. An be an eğleniyoruz, yoruluyoruz. Ben keyif alıyorum bu birliktelikten.

-Aksiyon sahneleri için özel bir çalışma yaptınız mı? Ders aldınız mı?

-Deneyimli ve profesyonel arkadaşlar yardımcı oldular, yol gösterdiler. Silah ve bir yerleri basma konusunda teknik ve taktik görüşlerinden faydalandık, diğer şekilde, fiziksel olarak zamanımız olmadı.

-Çekim sırasında sizi tanıyamadım. Musa Bey nerede diye sormak zorunda kaldım. Sizi işaret ettiler. Şaşırdım.
Daha da gençleşmiş gördüm sizi.

-Bu görüntü için ne yaptınız? Psikolojik olarak sizi etkiliyor mu?

-Piyanonun başına geçince haliniz değişiyor ya da spor ayakkabı giyince haliniz değişiyor. Tabi ki silahı tutunca, o kıyafetleri giyince, aynaya baktığınız zaman biraz daha genç görününce haliyle daha da dik duruyorsunuz!
Psikolojik olarak mutlaka etkisi oluyor. Sakalınızda beyaz varsa şimdi yok, saçlarınız siyah, operasyona gittiğiniz arkadaşlarınız çok daha genç, diyalog kurduklarınız devlet büyükleri değil kendi ekibinizdeki insanlar. Bu da doğal olarak yansıyor.

-Kurtlar Vadisi Irak Dünyada ses getiren bir film oldu. KV Gladio’da geniş bir hinterlandı ve Türkiye ile birlikte Amerika’yı da ilgilendiren bir film.
Dünya piyasasında ses getirir mi?

-Gladio’nun telaffuz edilmesi ile birlikte insanlar araştıracaklar. Bence İskender Gladio’nun oyuncağı olmuş gibi görünüyor. En azından olmamaya çalışıyor baçk-round’unda. Doğal olarak Politika ile ilgilenenler bunu ne kadar oyuncağı olup olmadığı konusunu ve Amerika’nın pozisyonunu sorgulayacaklardır diye düşünüyorum. Tabiiki bununla birlikte Türkiye’nin de. Amerika’yı ilgilendiren doğal olarak tüm dünyayı ilgilendirecektir. Tartışılacağını, yorumlanacağını ve ses getireceğini düşünüyorum.

-Gladio vizyona girmeden ciddi manada ses getirdi. KV ve İskender hayranları bu filmde neler görecek.

-Ben de bilmiyorum... Yoğunluk olarak tanıdıkları İskender’den daha değişik bir İskender görecekler. Belki de İskender’i daha iyi anlayacaklar. Belki daha çok nefret edecekler, belki de daha çok sevecekler. Ama daha çok seveceklerini düşünüyorum. En azından back-round’unda, hizmeti sırasında niyeti belli.

-İskender karakterinin kısa sürede tutulmasını neye bağlıyorsunuz?

-Başlangıçta bu karakteri oynarken bütünün içerisinde İskender’in omurgasını oluşturma konusunda fazla bilgiye sahip değildim. Aşağı yukarı biliyordum fakat oynadıkça ve senaryo geldikçe İskender ile tanıştım. Ne yaptığı çok fazla belli olmayan bir adam…
Dizide bir sürü karakter kaliteli oyuncular tarafından çok güzel oynandı.
İskender’e acaba değişik ne şekilde yaklaşılırsa etkili olabilir bağlamında bir şekil oluşturduk. Sesi ile tarzı ile bu sevildi ve bundan sonra da erk’i sevildi, enerjisi sevildi. Ben böyle düşünüyorum.

-Sesi nereden çıktı?

-İskender Şeker hastasıydı, ölüme yakın bir insandı eyvallahsızdı, haliyle bu da konuşmasına yansıyor. Konuşma stili olarak da askerlik dönemindeki bir üsteğmenden esinlendi.

-Son sorumuz Türk sineması ile ilgili. Son dönem Türk sineması ve filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

-En azından iyi örnekler çoğaldı, az da olsa. Başyapıtlar örnek teşkil ediyor. İyi ve kötü birbirinden daha güzel ayrılıyor. Sıradanlık ve Türk Filmi deyimi yavaş yavaş kalkacak ve Türk sineması çok güzel bir yere gelecek. Tabii burada ekonomi de çok önemli. Ekonomi ne kadar düzgün olursa kaliteli yapıtlar da artacaktır.

-Musa Bey çok teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. Merakla bekliyoruz Gladio’yu...

-Ben teşekkür ederim. Size de iyi çalışmalar diliyorum.

Kurtlar Vadisi Gladio su perdesinde

Kurtlar Vadisi Gladio’nun fragmanları Türkiye’de ilk kez kullanılan bir yöntem olan su perdesiyle, Haliç’te izleyicileriyle buluşuyor.

Film tanıtımlarını televizyonda izlemeye alışkın olanlar için büyük bir sürpriz olan bu gösteride, Kurtlar Vadisi - Gladio’nun fragmanı, sudan oluşan bir perde üzerine yansıtılıyor.

Işıklısu Havuz Sistemleri tarafından Feshane’ye kurulan dev su perdesinde İskender Büyük’ü canlandıran Musa Uzunlar’ı görenler, şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

“Kurtlar Vadisi - Gladio”da başrol, Kurtlar Vadisi Pusu’nun efsaneleşen karakteri İskender Büyük’ü canlandıran Musa Uzunlar’ın. Film, İskender Büyük karakterinin hayat hikayesi ekseninde, 90’lı yılların başından bugüne, Türkiye yakın tarihinin önemli olaylarına ışık tutuyor.

Senaryosunu Kurtlar Vadisi’nin senaristleri Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazdığı “Kurtlar Vadisi -Gladio”nun yönetmenliğini Sadullah Şentürk yapıyor.


eskitoprak Tarih: 28.08.2009 09:22
“Kurtlar Vadisi – Gladio” filmi, 20 Kasım 2009’da vizyona girecek.Kurtlar Vadisi Gladio ne zaman vizyonda
Kurtlar Vadisi Gladio ne zaman cikiyor
Kurtlar Vadisi Gladio ne zaman sinemada cikiyor
eskitoprak Tarih: 21.07.2009 13:51
Kurtlar vadisi gladio 20 kasım'da

Kurtlar vadisi gladio kasım'da sinamalarda

gladio 20 kasım'da sinemalardaKonu Kurtlar Vadisi: Gladio
İskender Büyük, derin devlet adına sayısız eylemde bulunmuş emekli bir istihbaratçıdır.

Karanlık geçmişi nedeniyle sanık sandalyesine oturtulduğunda, yanında, baronun gönderdiği genç ve tecrübesiz avukat Ayşe’den başka kimse yoktur.

Yargılanmasına göz yumanlarla hesaplaşmaya karar veren İskender Büyük, tüm bildiklerini bir bir anlatmaya başlar. İskender’in karanlık geçmişinin sayfaları arasında, ülkeyi yerinden sallayacak gerçekler gizlidir.

Bu şok gerçeklerin işaret ettiği tek adres ise ‘Gladio’dur.

İfadeleri ülkede her gün yeni bir gündem yaratırken, içindeki intikam duygusu da giderek büyümektedir. Elinde kalan son kartı oynamaktan başka şansı yoktur: Anlattıklarıyla, Gladio’nun ikinci adamı Fuat Aras’ı saklandığı yerden çıkarmak!

Ancak bu yolun sonunda İskender Büyük’ü hiç tahmin etmediği başka bir sürpriz beklemektedir. Yine bir oyunun parçası olmuştur… Üstelik bu kez oturtulduğu yer, konuşma şansının olduğu bir sanık sandalyesi dahi değildir…
nis_2 Tarih: 18.06.2009 12:18
çoK gzL bu filmi kaçırmamak Lazım...
AHMETBAYİL Tarih: 18.06.2009 12:13
Eski Toprak araştır da konuş.
''Sinemada 2. filmini çekecek olan Pana Film bu filmindede büyük tepkiler uyandırmayı hedefliyor ve bu hedefinede ulaşacak gibi.''Bu cümlen yalnış.

DOĞRUSU ŞU: Sinemada 3. filmini çekecek olan Pana Film bu filmindede büyük tepkiler uyandırmayı hedefliyor ve bu hedefinede ulaşacak gibi.

1.KURTLAR VADİSİ IRAK
2.MURO NALET OLSUN İÇİMDEKİ BU İNSAN SEVGİSİNE
3.KURTLAR VADİSİ GLADİO

BENCE YALNIŞ BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN HERKESTEN ÖZÜR DİLE...