İşletim Sistemi: Windows XP(SP2)/Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+
RAM: 1GB
HDD: 650 MB
Ekran Kartı: 128 MB DirectX(R) 9c destekli,nVIDIA(R) GeForce 6600 GT/ATI , Pixel Shader 3.0 destekli
DirectX(R) 9 destekli ses kartı


İlk olarak Arcade makinalar için 1987'de daha sonra 1988 yılında 8-bit Nintendo Entertainment System için çıkan 2D aksiyon oyunu Bionic Commando, Bionic Commando Rearmed olarak eski eğlencesi ile geri dönüyor. Klasik 2D aksiyon oyunumuz yenilenmiş grafik ve kontrolleriyle tüm platformlarda sizlere farklı bir deneyim yaşattırmak için bekliyor.

Oyunumuzun klasik versiyonun hikayesine şöyle bir değinecek olursak, Emperyalist güçleri oluşturan ve dünyayı ele geçirme planları doğrultusunda ‘The Albatross’ adlı projenin bilgilerini kendi emelleri doğrultusunda kullanacak acımasız General Weizmann’ı durdurmak için özel ajan Super Joe görevlendirilir. Bir türlü kendisinden haber alınamaması üzerine özel bir asker olan Radd Spencer görevi tamamlamak ve Super Joe’yu kurtarmak için yola koyulur.

dinleyebileceğinizi araya sıkıştırabilirm. Klasik oyunun özünü ve ruhunu bozmadan geçen piksel yazılar ve oyunun hikayesi başlangıç ekranından akıp gidiyor. Oyuna başlamadan önce bölüm haritasında ilerleyerek maceraya başlıyorsunuz. Dilerseniz oyunun eğitim kısmını oynayarak oyunda hiç zorlanmadan ilerleyebilirsiniz. Oyun, orjinali gibi tipik yandan görünümlü bir platform tarzında ilerleyişe sahip. Amaç bölümlerde karşınıza çıkan düşmanları alt ederek bölüm sonundaki Boss ile mücadele edip bir sonraki haritaya geçmeye çalışmak. Bölüm aralarında düşman üstlerinin ana marinalarını hacklemek için üstlerine sızarak, küçük bir bulmaca vasıtası ile sistemlerini çökertmeniz gerekiyor. Bölüm içinde bu hem size enerji takviyesi olarak hemde silah güncellemeleri olarak da geri dönüyor.Oynanıştaki bir kaç noktaya deyinecek olursam Spencer’ın bionik kolu ile platformlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Zıplama tuşu olmadığı için engelleri bionik kolunuz ile aşmalı ve ilerlemelisiniz. Başta zor gibi görünse de alışıktan sonra hayli eğlenceli olacağına emin olabilirsiniz. Etrafta düşmanı alt etmeniz için varil ve benzeri nesneleri de yine bionik kolunuz vasıtası ile düşmanı alt etmek için kullanabilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 268
favori
like
share