Sun Eğitim Hizmetleri, başlattığı yeni bir kampanya ile herkese iPod kazandırıyor.


Sun Eğitim Hizmetleri tüm Sun eğitimlerinde bir kampanya başlattı. Kısa bir süre için 5 günlük 2 adet eğitim programına kaydolan herkese bir adet 4 GB kapasiteli iPod Shuffle hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 30 Haziran 2009 tarihine kadar 2 adet 5 günlük eğitim programına kaydolmak ve sipariş sırasında Priority Code WW49SHF bilgisini belirtmek gerekiyor. Kazandıkları iPod Shuffle’lar katılımcılara eğitimlerin tamamlanmasının ardından gönderilecek.

Sun eğitimleri hem yazılımcılara, hem kurumlara kazandırıyor…

Rekabetin yoğun yaşandığı teknoloji alanında geniş uzmanlık ve deneyime sahip olunduğunun bir göstergesi olan Sun eğitim ve sertifika programları, sektör genelinde tüm dünyada kabul görüyor. Dünya çapında 500 binden fazla Sun sertifikalı BT Profesyoneli bulunuyor ve bu sayı her geçen gün biraz daha artıyor. En son teknolojilerin ele alındığı Sun eğitimleri yüksek niteliklere sahip yetkili Sun eğitmenleri tarafından veriliyor ve standart sertifika sınavları ile destekleniyor. Sun eğitim ve sertifikasyonuna sahip yazılım geliştiriciler daha geniş iş olanaklarına sahip olma şansı yakalıyor.

Sun teknolojileri ve süreçleri konusunda sertifika programlarına katılan uygulama geliştirme ekipleri üst düzeyde operasyon performansı kaydediyor. Sertifikalı sistem yöneticisi sayısı yüksek ekipler, kurumsal sunucularının yüzde 20'sinden fazlasını merkezi olarak yöneterek verimliliği ve güvenilirliği artırıyor. Çalışanlarının yüzde 50'den fazlası Java teknolojisinde sertifikalı olan uygulama geliştirme ekipleri, sertifikalı çalışanı olmayan ekiplere oranla yüzde 40 daha fazla uygulama geliştirme performansı sergiliyor. Sun sertifikalı sistem yöneticilerinden oluşan ekiplerin kurulum taahhütlerini yerine getirme başarısının yüzde 88 olduğu belirtiliyor.

Sun eğitim ve sertifika programları hakkındaki tüm bilgilere [url]www.sun.com/training/[/url] adresinden, uygulama geliştirme ve tüm Sun eğitimleri hakkındaki bilgilere de [url]www.sun.com/training/catalog/java/index.xml[/url] adresinden ulaşılabiliyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 240
favori
like
share
nis_2 Tarih: 08.06.2009 10:50
saoL cnmm