[URL=http://img19.imageshack.us/my.php?image=yasincakmak.jpg]


Süper Ligi'ni ikinci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanan Sivasspor ilk transferini gerçekleştirdi..

Süper Ligi'ni ikinci sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanan Sivasspor ilk transferini gerçekleştirdi. Kırmızı beyazlılar Fenerbahçe'de forma giyen Yasin Çakmak ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Başarılı stoper Bilica ise Fenerbahçe'ye verildi.

Transfer döneminin başlaması ile birlikte Sivasspor ilk transferini gerçekleştirdi. Fenerbahçe'de forma giyen stoper Yasin Çakmak'ın dün akşam saatlerinde kendisini Sivassporlu yapan 3 yıllık sözleşmeye imza attığı öğrenildi. Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Dün Bilica için Fenerbahçe yönetimi ile bir görüşmemiz oldu. Bu görüşme olumlu sonuçlandı. Bilica'ya karşılık Yasin Çakmak ve 2 milyon Euro para aldık. Bilica'da kendisini Fenerbahçeli yapan 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Bundan sonra Bilica Fenerbahçe kulübünün futbolcusudur. Her iki kulübede hayarlı uğurlu olsun"dedi.

Ayrıca Otyakmaz bundan sonraki gerçekleşecek transferler konusunda ise, "Aceleci davranmamızı gerektiren bir şey yok. Biz ülkemizi Şampiyonlar Ligi'nde en iyi şekilde temsil etmek için transferde çok seçici davranmak zorundayız. Aldığımaz futbolcunun da Sivasspor formasına yakışması gerekir. Kamp dönemine kadar transferleri bitirmeyi düşünüyoruz" dedi.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 338
favori
like
share
sahin2 Tarih: 13.07.2009 09:34
bence boşu boşuna yapılmış bir transfer çok gerekli değildi başka oyuncular albilrdi

bilica ya yasinimi kıyasladılar
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.06.2009 18:40
rize spor'dan geldi bekleneni veremedi ve kapi disari edildi ayrıca takasda kullanıldı bence sivasspor'a yarayacağina inanmıyorum