anemon fuar otel - fuar otel - anemon hotel - anemon otelleri - anemon otel izmir fuar - izmir fuar otel

Türkiye' de hızlı bir şekilde gelişme gösteren Turizm sektöründe, saygın otel işletmeciliğinde öncü olmayı hedefleyen Anemon Hotels Grubu, zincirinin 8. halkasını "ANEMON FUAR HOTEL" adı altında 16.02.2006 tarihinde hizmetinize sundu.

Otelimiz, Ege'nin incisi İZMİR'de, Enternasyonal Fuar alanının girişinde bir taraftan tüm yeşilliğe, diğer taraftan denize hakimiyeti ile şehir merkezinde yer almaktadır.

1 King & Family Suite, 3 Suite, 8 Junior Suite, 1 Engelli Odası ve Sigara İçilmeyen Özel Katı ile toplam 118 adet deluxe odaları; . 24 Saat Oda Servisi Hizmeti . Minibar . Wirelees Internet Erişimi . Plazma TV, digiturk yayını ve lig tv. Merkezi Sistem Klima . Elektronik Kasa ile rahatınız için gerekli olan tüm konforu içermektedir.


100 araçlık Kapalı Otoparkı, Fitness Center'ı, masaj salonu, Lobby ve Snack Barı, Kongre ve Seminer Organizasyonlarınız için düzenlenmiş Toplantı Salonları ve Genel Alanlarda Kablosuz (Wireless) İnternet Erişimi ile ANEMON FUAR HOTEL, siz sayın misafirlerimize, en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için sabırsızlanmaktadır.


Her adımınızda 1. sınıf hizmeti bulabileceğiniz Anemon Fuar İzmir Enternasyonal Fuarı'nın karşısında merkezi bir konuma sahip olup, havaalanına sadece 14 km uzaklıktadır.

Tüm hazırlıklarını uluslararası zincir zihniyetiyle tamamlamış ve misafirlerine ev sahipliği yapmaya hazır olan ANEMON FUAR HOTEL sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.Website: [url]http://www.anemonhotels.com/fuar.asp[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 612
favori
like
share
nis_2 Tarih: 09.06.2009 21:08
emeğine sağLıK