Büyük Düşün Kitap Özeti - Büyük Düşün Kitap Tanıtımı
Kitap Özeti
BÜYÜK DÜŞÜNMENİN VE EZİP GEÇMENİN SIRLARI. DONALD TRUMP’IN “SECRET”I

İnsanlar ona nasıl bu kadar zengin olduğunu soruyorlar. Çok eğleniyor gözüküyor ve çok para kazanıyor. Yaptığı büyük anlaşmalar, inşa ettiği gökdelenler, ismini taşıyan takım elbiseler ve pahalı saatler… son olarak da, bu yüksek profili destekleyen televizyon yıldızlığı…

New York’u yenileyen adam olarak ünlenen bu gayrimenkul devi, şimdi de Avrupa’da gerçekleştireceği ilk projesi için İstanbul’la tanışmaya hazırlanıyor.

Donald Trump’ın kaleme aldığı satırlar da her zaman tek bir noktaya odaklanıyor: Paranızı ve başarınızı kimse sizden fazla umursayamaz.

Bu başarı ikonundan, elbette büyük anlaşmalardan, finansal tavsiyelerden ve iş yapmanın inceliklerinden söz etmediği bir kitap beklenemez. Ancak Büyük Düşün’ün Trump’ın diğer kitaplarından önemli bir farkı var.

Büyük Düşün, Trump’ın acımasız iş dünyasını bu kadar eğlenceli bir şekilde anlattığı tek kitabı. Onun şaşırtıcı açık sözlülüğünden nasibini alanlar arasında Wall Street’in başarılı tilkileri, dahi avukatlar, yıldız sporcular ve televizyon şöhretleri de var.

Lee Iacocca, Condoleezza Rice, Martha Stewart, menajeri tarafından dolandırılan ünlü NBA yıldızı ve daha niceleri…

Sadece keyif almakla kalmayacak, çok şey öğreneceksiniz. Satırların tadını çıkarın ve işinizde büyük başarılara imza atın!Künyesi
OPTİMİST / Kişisel gelişim
Etiket 19,50 TL
Basım: Haziran 2009 (İstanbul), 70 gr.
Enzo kâğıt. hamur, 268 sayfa,
Karton Kapak,
ISBN: 9789944186988
Yazar: Donald J. Trump
Yazar: Bill Zanker
Çeviren: Özlem Tüzel Akal

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 486
favori
like
share