Tugba Özerk Aşkın Her Hali 2009 full album - Tugba Özerk Aşkın Her Hali 2009 album tanitimiTürkçe popun güçlü ismi Tuğba Özerk, Avrupa Müzik markalı yeni albümü için geri sayımda. “Aşkın Her Hali” isimli albüm 16 Haziran'da müzik marketlerdeki yerini alacak.

Bugüne kadar hemen her şarkısıyla hafızalara kazınan Tuğba Özerk, 4 ay önce Avrupa Müzik ile anlaşmış ve albüm çalışmalarını gizliden gizliye yürütmüştü. Büyük bir titizlikle sürdürülen çalışmalar tamamlandı. Sanatçının “Aşkın Her Hali” ismini verdiği dördüncü albümü 16 Haziran'da müzikseverlerle buluşacak.

10 şarkıdan oluşan albüm sanatçının besteci kimliğinde bugüne kadar gittiği en ileri nokta. “Aşkın Her Hali”nde bulunan 9 şarkının söz ve müziği Tuğba Özerk'e ait. Albümün çıkış şarkısı ise dillerde farklı bir yer edinecek olan “Bitter çikolata”.

Yapımcılığını Deniz Erdem'in, prodüktörlüğünü ise Erhan Bayrak'ın üstlendiği albümün iddialı fotoğraflarını Mehmet Turgut çekti. Tuğba Özerk'in kostüm tasarımı Özlem Kaya'ya ait. Makyaj/styling'i ise Dilek Sarı yaptı.

Yazın enerjisine yakışacak, heyecanla beklenen albüm bu hafta müzik marketlerdeki yerini alacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 455
favori
like
share
nis_2 Tarih: 13.06.2009 11:12
emeğine sağLıK cnm