Liverpool Transfere İzin vermiyor

Bu sezon Premier Ligi ikinci sırada tamamlayan Liverpool, as oyuncularını takımda tutmakta kararlı. Anfield kulübü, adları transfer gündeminden düşmeyen ortasaha oyuncuları Mascherano ve Xabi Alonso'ya teklif gelmediğini, gelse dahi satmayacaklarını açıkladı.

Uzun yıllar sonra Premier Lig’de şampiyonluk yarışını son haftalara kadar sürdüren Liverpool, gelecek sezon mutlu sona ulaşmanın planlarını yapıyor.

Kadroyu takviye etmek isteyen menajer Rafael Benitez, as oyuncularını da elinde tutmakta kararlı.

Liverpool, bir süredir adları La Liga kulüpleri Real Madrid ve Barcelona ile anılan ortasaha oyuncuları Mascherano ve Xabi Alonso'nun kesinlikle satılmayacağını bildirdi Kulübün resmi sitesinde yer alan açıklamada, "Bu oyuncular için bize gelen teklif yok. Ancak gelse dahi değerlendirilmeyecektir. Bu futbolcular hiçbir transfer planının parçası değildir" denildi.

İspanyol basınında Real Madrid'in Alonso için Negredo ve Bueno'yu vermeyi teklif ettiği öne sürülmüştü.

Arjantinli ortasaha oyuncusu Javier Mascherano'nun menajerinin Barcelona'dan cazip bir teklif aldıkları yolundaki haber de kafalarda soru işareti yaratmıştı.

Geçtiğimiz hafta konu hakkında açıklama yapan Benitez, "50 milyon sterlin dahi verseler Mascherano'yu bırakmayız" diyerek kararlılıklarını ortaya koymuştu.

Kaynak

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 247
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 19.06.2009 00:07
bana sorarsaniz satacaklar sıcak para lazim su anda