Bu da yeni çıktı. Hadi bakalım hayırlısı Manisadan Ufuk'u alsınlarda gerisi önemli değil.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 15141
favori
like
share
By_ultrAslan Tarih: 09.01.2010 12:04
[COLOR="PaleGreen"]İşte şimdi bir umut olabilir.
Basın bu transferi kapatsın ki biz açalım. :85:
By_ultrAslan Tarih: 08.01.2010 16:36
[COLOR="PaleGreen"]Bunlar bizleride kendileri gibi görüyorlar galiba :72:
FreddyKrueger Tarih: 08.01.2010 14:54
[COLOR="#c0ccf4"]Sanki Yönetim OyunCuyLa iLqiLeniyoruz Dedi de aLamadıLar... Tek Satır Biz Bu OyunCuyLa iLqiLiyiz DediLer Mi ? BaSın Sırf Laf oLSun Diye Haber Yapıyor... Komik Duruma Dü$üyorLar HaberLeri Yok...
Edit: Aynen uA... Haberin SiniriyLe Senin YazdıkLarına Dikkat Etmemi$tim )
By_ultrAslan Tarih: 07.01.2010 13:40
[COLOR="PaleGreen"]Bu haberlere aynen böyle gülüyorum.
Kendileri aldı getirdi, transfer ettiler. Şimdi de Valencia'ya yolladılar. Kulüp ve yöneticilerin hiç birinin ağzından Ricardo Costa lafı çıkmadı. Acaba çalımı kim yedi ??
Acaba Şok'u kim yaşadı ??

Çoğu Galatasaray taraftarı bu transferin olmayacağından emindi.
Uyan ey spor basını uyuma..!
Karşınızda Haldun Üstünel var !!!

Kendi çalıp kendi oynayanlar vardır ya, bunlarda kendileri yazıp, kendileri yalanlıyorlar...

Medya değil! KoMedya... :zuhaha:


FreddyKrueger Tarih: 07.01.2010 13:31
BURSASPOR'un yıldız futbolcusu Sercan Yıldırım'ın dedesi Tahir Yıldırım'ın cenaze törenine katılan menajeri Metin Korkmaz ve Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı görüşme yaptı. Korkmaz görüşme sonrası, "Sercan Galatasaray'a daha yakın. Aydın ve iki futbolcu ile takas edilecek" dedi.

Sercan Yıldırım'ın vefat eden dedesi Tahir Yıldırım'ın cenaze törenine katılan ve Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile bir köşede özel görşme yapan menajer Korkmaz, daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Korkmaz, Sercan'ı Fenerbahçe Beşiktaş ve Galatasaray olmak üzere birçok kulüpten teklif geldiğini ancak şu anda Galatasaray kulübüne daha yakın olduklarını bildirdi.

Bir gazetecininin, "Sercan'a Beşiktaş'ın Batuhan, Serdar Özkan artı 2 milyon euro teklifi hala geçerli mi?" sorusuna, "Evet geçerli. Birçok teklif var. En ciddi teklif Galatasaray'dan. Bunu değerlendiriyoruz. Başkan ile de onu görüştük. Bu transfer cuma gününe kadar olursa olur, olmazsa Sercan Bursaspor'da kalacak" dedi. Ayrıca Korkmaz, Galatasaray'ın teklifinin Aydın ve iki futbolcu olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan, genç futbolcunun dedesi Tahir Yıldırım'ın cenazesi Merkez Osmangazi İlçesi Bahar Mahallesi Bahar Camii'nde kılınan namazın ardından Ahmetpaşa mezarlığında toprağa verildi. Cenaze töreninde Sercan Yıldırım'ın kardeşi Tezcan Yıldırım gözyaşlarına hakim olamadı. Sercan'ın da üzüntülü olduğu görüldüğü cenazeye Bursaspor Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı, Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan, Kulüp Müdürü Osman Nuri Biçer ve akrabaları katıldı. Antrenmanda olan futbolcular ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam ise cenazede yer almadı.Kaynak: Vatan
FreddyKrueger Tarih: 07.01.2010 09:00
Turan olmadı

Sezgin: “Ali bizi istiyor. Size kiralık 3-4 genç oyuncu verelim bu transfer bitsin.”

Hurma: “1.5 milyon Euro’dan aşağıya olmaz. Artık sezon sonu G.Saray’a gelir.”

ALİ Turan ile söz kesen ancak kulübü Kayseri ile anlaşamayan G.Saray, dün son teklifini iletip yine ’ret’ cevabını aldı. Son olayın kahramanları Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma idi. İki yöneticinin gizli buluşmasında Kayseri cephesi, G.Saray’ın teklifini ’komik’ bulurken, Ali Turan transferi de şimdilik yattı.

SEZGİN’İN teklifi şuydu: “Size sezon sonuna kadar karşılıklı anlaşacağımız 3-4 genç oyuncuyu kiralık verelim -Ücretleri Kayseri tarafından ödenecek- Ali’yi alalım. Nasılsa sezon sonunda bize gelecek...”

SÜLEYMAN Hurma’nın cevabı ise transferi şimdilik noktalayacak nitelikteydi: “Ali için istediğimiz rakam belli: 1.5 milyon Euro. Kayseri kaptanından bahsediyoruz. Hem siz kafasını çelmeseniz onunla sözleşme uzatacaktık. İstediğimiz ücret verilmezse A2 takımında çalışmalarını sürdürecek. Af yok. Sezon sonu sözleşmesi biter, o zaman gelir size imza atar.”

GÖRÜŞMENİN ardından Ali Turan konusu rafa kalkarken, transfer üçgeninin diğer kenarı A.Gücü de Kayserispor’un kaptanından vazgeçti. Dün Ali Turan’ın menajerini arayan başkent ekibinin onursal başkanı Melih Gökçek “Bu iş uzadı. Kulübünüzle anlaştık, sizle de anlaşıp transferi bitirelim. Geliyor musunuz, gelmiyor musunuz?” dedi. Menajer Özcan Üstüntaş ise “Başkanım Ali, G.Saray’dan başka bir takıma gitmek istemiyor” cevabını verince A.Gücü aradan çekildi.Kaynak
By_ultrAslan Tarih: 06.01.2010 14:33
[COLOR="PaleGreen"]Bu Türkspor editörleri böyle, acayip ateşli adamlar.
Ama yazılanların gerçeklik payı var. Ali Turan'ın duruşu Kayseri'nin elini kolunu bağlıyor.
Yani Kayseri ne kadar çabalarsa çabalasın ikinci bir TOpuz olayı yaşanmaz. :46:
FreddyKrueger Tarih: 06.01.2010 13:27
[COLOR="#c0ccf4"]Biraz SıCak Para Fena oLmaz Hani :72: In$aLLah Dediqin Gibi SonuçLanırda TerbiyeSiz FranSız Yaptıqının Kar$ıLıqını Görür...

Bu konuda Ali Turan'ın kararlığından taviz vermemesi sebebiyle Galatasaray bu transfere bitti gözü ile bakıyor.. Ancak Kayseri yönetimi GELİN İSTEYİN VERELİM diye yalvarıyor.. Belli ki G.Saray'ın bugünlerde ara transfer için daha önemli görüşmeleri var.. Kayserispor tarafının bir bardak suda koparmaya çalıştıkları fırtınanın bitmesini bekliyorlar..

Bu Yazıyı Kim Yazmı$ ? Abdürrahim aLbayrak FaLan Mı
By_ultrAslan Tarih: 06.01.2010 12:38
[COLOR="PaleGreen"]Ribery konusunda şöyle duyumlar var.
Ribery'i Galatasaray'dan Marsilya'ya transfer eden Menejer, sahte sözleşme düzenlediklerini açıklamış. Şimdi dava CAS'taymış eğer CAS Galatasaray'ı haklı bulursa, Ribery'nin Marsilyadan Bayern'e transfer olduğu 25 Milyon € Galatasaray'a verilecekmiş.
Başlarda bende pek ümit etmiyordum ama bu ihtimal güçlenmeye başladı.

Ali Turan'ı ben pek fazla sevmiyorum, ama iyi futbolcu. Hatta Türk statüsünde ki defans oyuncularının en iyilerinden.
Bize şuan için çok gerekli bir transfer.
Hurma yola gelmeye başladı , az önce okuduğum bir haberde bizim yöneticilerle Antalya da transferi görüşüyordular.

Şu maç konularını bitirince ayrıntıları paylaşacağım. Reklamlardan sonra burdayız, bizden ayrılmayın.