Recklinghausen Cinayeti - Recklinghausen'da Türk kızı Cinayete Kurban gitti - Almanya'da vahşi bir cinayet işlendiTürk kızı Nurcan G. Almanya'nın Recklinghausen kentinde bıçaklanıp bir dereye atıldı. Polis zanlı olarak terk ettiği Türk sevgilisini gözaltına aldı.
Alman Bild gazetesinin haberine göre, 22 yaşındaki Türk kızı Nurcan G. eski sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürüldükten sonra cesedi Recklinghausen kentinde Rhein-Herne deresine atıldı.

Gazetenin haberine göre, genç kızın öldürülme nedeni, Türk sevgilisinden ayrılarak bir Alman genciyle çıkmaya başlaması. Alman polisi Şerif Ö adlı kişinin, talihsiz kızı zorla arabasına bindirerek dere kenarına götürdüğü ve orada defalarca bıçakladıktan sonra, cesedi dereye attığına inanıyor.
Polis cinayetle ilgili delil toplamaya devam ediyor, zanlının kaçmasını önlemek için gözaltında tutuyor.

Cinayet masasından bir komiser, "Çok uzun zamandan beri bu derece vahşice öldürülmüş bir cesede rastlamadım" dedi
Bir Töre Cinayetimi Acaba
ALMANYA’NIN Recklinghausen kentinde 22 yaşındaki Nurcan’ın cesedi geçen hafta köpeğini dolaştırmaya çıkaran bir kişi tarafından nehir kenarında bulunmuştu. Olay yerine giden polis, defalarca bıçaklandıktan sonra nehir kenarına atılan cesedin iki yıldır kentte yaşayan Nurcan G.’ye ait olduğunu tespit etti. Cinayeti soruşturmaya başlayan polis, genç kızın ailesi ve eski erkek arkadaşıyla arasında sorunları olduğunu belirledi. Arkadaşlarından alınan ifadelere göre, Nurcan iki yıl öncesine kadar ailesiyle birlikte Manheim’da yaşıyordu.

Evden kaçmıştı

Erkek arkadaşından hamile kalınca, kürtaj yaptıran Nurcan’ın ailesinin baskıları nedeniyle kaçmak zorunda kaldığı ve Recklinghausen’e yerleştiği öğrenildi. Burada bir cafede işe giren Nurcan, cafenin sahibi 33 yaşındaki Şerif Ö. ile birlikte yaşamaya başladı. Ancak Nurcan bir süre sonra arkadaşlarına “Şerif’in kendisine kötü davrandığından ve kıskançlıkları nedeniyle sık sık tehdit ettiğinden” şikayet etmeye başladı. Yaklaşık altı ay önce bir kavga sonrası Şerif, Nurcan’ı evden kovdu. Başka bir işe giren Nurcan, bir Alman gençle ilişki yaşamaya başladı. Bu ilişkiyi öğrenen Şerif, geçen hafta Nurcan’ı “Ailen buraya geldi, seninle barışmak istiyorlar” diyerek bir restorana çağırdı. Nurcan son olarak Şerif’in otomobilinde nehir kenarına doğru giderken görüldü.

Alman polisine göre, Şerif nehir kenarında otomobili durdurarak Nurcan’a bıçakla saldırdı. Boğuşma sırasında kendisi de elinden yaralandı. Nurcan’ı defalarca bıçakladıktan sonra boğazını kesen Şerif, cesedi çalılıklara attı. Arkadaşlarının ifadelerinden yola çıkarak Şerif’i gözaltına alan polis, aracında ve kıyafetlerinde Nurcan’a ait kan izlerine rastladı. Cesedin üzerinde de Şerif’e ait kan izleri bulundu. Polis şimdi cinayeti Şerif’in tek başına mı işlediğini, yoksa Nurcan’ın ailesinden yardım mı aldığını araştırıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 662
favori
like
share
hOney Tarih: 16.06.2009 22:29
[COLOR="SeaGreen"]burnumuzun dibinde neler oluyor ya..
Kartopu55 Tarih: 16.06.2009 21:53
ALLAH Rahmet eylesin.