Hatırlarmısınız bir dönem kanal D de bir dizi vardı şevket çoruhun oynadığı SULTAN MAKAMI isimli bir dizi...
Oyunculara bakın SÜPEEEEEEEEEEEEEER
Senaryoya bakın SÜPEEEEEEEEEEER
geri kalanları tek tek saymiyim kısaca % 98 i desek haksızlık olmaz
DİZİ SÜPEEEEEEEEEEER (((((( Dİ))))))
di diyorum çünkü artık yok çünkü çok kısa sürdü.
Abuk subuk dizilere bakın...Aylarca devam eder...Bir gün oynar akşamına tekrarı verilir ertesi güne özel birleştirilmiş hali verilir diğer güne bilmemnesi verilir..
Bunlara reyting yaptıran kim BİZİZ.
AMa sultan makamı gibi kalite yapımlar başlar önce daha geç saate alınır daha sonra daha geç saate alınır nerdeyse gecenin bi körü yayınlanan trafik programlarına kadar yaklaştırılır...Sonra birgün sonraya bir gün sonraya derken haftada atacak gün kalmayınca da yayından atılır.
Bu beni kanser ediyo.
Sizi de biliyorum.
Uzun zamandır TV izlemek gibi bi lüxüm olmadı işlerin yoğunluğu ve zaman kıtlığından....arada bir zaman olduunda da ne izleyeceğimi bilmiyorum çünkü takip edemiyorum...
Kalite yapımlara destek verelim arkadaşlar...kendimizden başlayarak çevremizi de atkileyerek gerçek reytingi onların almasını sağlayalım ki emeğin hakkı yerini bulsun..
Diceksiniz ki herkesin keyfi zevki başka....milleti nasıl yönlendirelim bu konuda.Haklısınız ama yinede de deneyin anlatarak göstererek tavsiye ederek..
Mesela ben birçok insan o diziden haberdar bile deilken
günüyle saatiyle bi çok kişiye tavsiye edip izlemelerini sağlamıştım ve hepsi de son derece memnun kalmışlardı...
Dizi kaldırıldıında da hepsinin birebir nasıl üzüldüğünü gördüm...izleyebildiğimiz neredeyse tek şeydi kendi dalında diye.
Bence duyarlı olmalı bu konularda
Ha yeri gelmişken dedim ya iş yoğunluğundan ve zaman kıtlığından TV izlemeye zaman bulduğum anlarda ne izleyeceğimi bilmiyorum çünkü takip edemiyorum :5:
Eğer biliyosanız harbiden böyle kayda değer izlenecek bişiler yazın buralara da zaman olduunda izleyelim dimi.
teşekkürler.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 489
favori
like
share