Bundan birkaç yıl önce, Dr.Oktar Babuna isimli bir kişi, Lösemili olduğunu ileri sürerek Türkiye`de Kan Örneği Bağışı Kampanyası başlatmıştır.

Bu kampanya dahilinde binlerce Türk`ten kan alınmış ve bu kanlar Amerika`ya gönderilmiştir.Daha Sonra Dönemin Sağlık Bakanı Sn Osman DURMUŞ olaya el koymuş fakat, verilen kanlar bir türlü geriye getirilememiştir.O zaman gazetelerde bu kanlardan Türk ırkının Genetik Şifresinin çözülebileceği ve gelecekte sadece Türkleri yok eden bir biyolojik bombanın yapılabileceği konusunda yazılar çıkmıştı.Bu miktarda, aynı milliyete sahip farklı insanlardan alınan kan örnekleri, Amerika`da gen bilimcilerin dikkatini çekmiş ve bu kanlar incelemeye alınmıştır.


Sonuçları da National American dergisinin Ocak sayısında,
Dr. B. Stone imzasıyla yayınlanmıştır.
Dr. Stone olayı şu şekilde özetlemektedir:


"Aynı millete sahip binlerce kan numunesini inceleme fırsatı bende büyük bir heyecan yaratmıştı.Çünkü insanlık tarihinde böyle bir inceleme ilk defa yapılacaktı.Bu benim için insanoğlunun aya ayak basmasından daha önemli bir olaydı!Türklerden alınan kan örnekleri ilk defa bir milletin gen haritasının çıkarılması ve Türklerin genel olarak kültür ve karakterleri hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacaktı.Daha da önemlisi ilk insan hakkında bilgi sahibi olabilecektik. Ve çalışmalarımıza heyecanlı bir şekilde başladık..Bunu yanı sıra Türklerin tarihini derinlemesine incelemeyi de ihmal etmiyorduk. Çalışmalar ilerledikçe heyecanımızda artmaya başlamıştı..Çünkü Türkler birçok farklı milliyete sahip bir coğrafyada yaşadığı için, kız alıp vermelerle gen yapısı çok zengin ve anlaşılması zor bir hale gelmiştir..Ama Türk tarihinde de sıkça görülen, savaşmayı ve fetih arzusunu sağlayan B45 geni, kanların %33`ünde bulunmuştur.Dostluk ve misafirperverlik genine (GR785) bu kanların %52` sinde rastlanmıştır.

ÜZERİMİZE OYNANAN OYUNLARIN FARKINA VARIP ONA GÖRE TEDBİRİMİZİ ALMALIYIZ.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4525
favori
like
share
Gundii Tarih: 01.07.2009 14:40
paranoyak yaptılar mılleti... !
firari16 Tarih: 01.07.2009 09:40
Emeğinize sağlık ama ben oynadıklarını düşünüyorum zaten genlerimizle yani Türküm güçlüyüz v.b şeytler tarih oldu artık o Türkler bizim atalarımızmış. Şimdi Türküm abd, ab, israil ne isterse yaparım durumuna geldik malesef makarnaya kömüre oy satar hale geldik Türkiye değişik bir yapıya büründü. Köyde koyun sürülerini güneşte pek fazla götüremezsin onu için her sürüde bi kaç keçi vardır mutlaka onlar gider önden koyunlar ise arkadan bu bana pek yabancı gelmiyor artık
nichole Tarih: 26.06.2009 21:26
Paylaşım için sağol milletimizin gözünü dört açması dostunu düşmanını iyi bilmesi gençlerine anlatabilmesi lazım.
mihmandar Tarih: 25.06.2009 19:07
eveet duygu sömürüsü ile o kanlar alındı çok iyi hatırlıyorum zaten o zamanda bunlar söylenti niteliğindeydi ama bakın gerçekmiş adamlar gen haritamız için amma entrike yapmışlar amma;

Türkler bir imparatorluğun çocukları olduğundan asla bizi yok edecek biyolojik silahı falan kullanamazlar çünkü aynı etkiyi kendilerinde de görürler hem beyaz ırkız, hem çekik gözlü asyalıyız, sarışın mavi gözlü avrupayi olanımızda çok, balkanlardan batı rusyadan göçler var, esmer siyah kıvırcık saçlı araplarımızda var Eeee bu durumda dokunanı da bizle beraber yakarız gibime geliyor,

bizim genetiğimizi çözmek çok bilinmeyenli denklem gibi hele şimdi yabancı kadınlarla evlilik olayı da arttığından bu bakımdan avantajlı sayılırız diğer ırklara göre.

SONUCU BÖYLE DEĞERLENDİRMEKLE BİRLİKTE, MİLLET OLARAK ARTIK DIŞA KARŞI DUYGULARIMIZLA DEĞİL AKLIMIZLA HAREKET ETMEMEİZ GEREKTİĞİNİN BELGESİDİR BU, BİRİLERİ TARAFINDAN BİRKAÇ YIL YEMLENİP AL BÜTÜN HERŞEY SENİN DEMEMEK LAZIM, TAVUĞU AL AMA KAZI DA VERME ARTIK, BUTUNU YESİN GİTSİN UYANIKLAR.
MaRaBoGLu61 Tarih: 22.06.2009 10:22
Mütihiş yani misafirperverlik %52 çok yüksek bir değer

paylaşım için teşekkürler bir yaşıma daha girdim desem yeridir
Turania Tarih: 22.06.2009 10:12
üzaerimizde oynanan daha ne çok oyun varda bilmiyoruz
nis_2 Tarih: 22.06.2009 10:00
emegine saglik
HENDEK54 Tarih: 22.06.2009 09:54
güzel ve dikkat çekici bir konu
C_e_m_r_e Tarih: 21.06.2009 22:06
tesekkurler cok ilginc ilk defa duydum.
farkinda olmadan ne oyunlar oynuyorlar uzerimizde