Milas'ta Geyik Barajı'na düşen yangın söndürme helikopterinin Türk pilotu emekli binbaşı Tanju Tezgel ve Orman Muhafaza Memuru Ali Ekin'in cesetlerine ulaşıldı. Tanju Tezgel'in cesedi çıkarıldıMilas’taki Geyik Barajı’nda yangın söndürme helikopterinin düştüğü bölgede çalışmalarını sürdüren polis, sivil savunma ve sahil güvenlik ekiplerinde görevli dalgıçların çalışmaları sonucunda cesetlere ulaşıldı.
İlk olarak helikopterin Türk pilotu Tanju Tezgel’in cesedini sudan çıkarıldı. Ceset, ambulansla Milas Devlet Hastanesi Morguna gönderildi.
Tezgel’in cesedinin çıkarılışı esnasında Milas Orman İşletme Müdürlüğünde görevli ormancı Ali Ekin’in yakınları fenalık geçirdi. Ekin’in cesedinin çıkarılması çalışmalar sürüyor.(aa)

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 627
favori
like
share
MaRaBoGLu61 Tarih: 20.06.2009 09:09


[COLOR="YellowGreen"]Muğla'nın Milas İlçesi Yakınlarındaki Geyik Barajı'na Düşen Helikopter Pilotu Emekli Binbaşı Tanju Tezgel'in Bursa'nın Mudanya İlçesinde İkamet Ettiği Öğrenildi. Tezgel'in Emekli Olduktan Sonra Ünlü İşadamı Cavit Çağlar'ın Sahibi Olduğu Nergis Havacılık A.ş'de Çalıştığı ve Çağlar'ın Özel Pilotluğunu da Yaptığı Öğrenildi.

Muğla'nın Milas ilçesi yakınlarındaki Geyik Barajı'na düşen helikopter pilotu Emekli Binbaşı Tanju Tezgel'in Bursa'nın Mudanya ilçesinde ikamet ettiği öğrenildi. Tezgel'in emekli olduktan sonra ünlü işadamı Cavit Çağlar'ın sahibi olduğu Nergis Havacılık A.Ş'de çalıştığı ve Çağlar'ın özel pilotluğunu da yaptığı öğrenildi.
[COLOR="PaleTurquoise"]
Emekli Binbaşı Tezgel'in Mudanya ilçesi Güzelyalı Mahallesi'ndeki evinde kimsenin olmadığı bildirildi. Komşuları Tezgel'in çok iyi bir insan olduğunu söylediler. (CİHAN)