Kaderin ağır sınavından geçen bir kadının dramı...

Genç ve dul bir kadın olan Şehrazat;ın 5 yaşında lösemi hastası bir oğlu vardır. Uzun aramalardan sonra oğlu Kaan;ın ilik nakli için uygun bir donör bulunur, ancak Şehrazat çok kısa bir süre içinde tedavi için gereken yüklü miktardaki parayı bulmak zorundadır. Halit Ergenç (Onur Aksal) Bergüzar Korel (Şehrazat Evliyaoğlu) Tardu Flordun Ceyda Düvenci Tomris İncer
Metin Çekmez
Yonca C. Yenel
Ergün DemirŞehrazat, ataerkil bir ailenin oğlu olan Ahmet;le ailenin şiddetle karşı çıkmasına rağmen evlenmiş, bir çocuğu olmuştur. Oğulları henüz bir yaşındayken Ahmet trafik kazasında ölmüş, Şehrazat oğluyla hayat mücadelesine atılmıştır. Ancak genç kadının talihsizliği bu kadarla kalmamış, oğlunun lösemi olduğunu öğrenmiş, tedavisi için canla başla çalışmaya başlamıştır.

Hikaye Şehrazat;ın oğlunun tedavisi için 200 bin dolar bulmak zorunda kalması ile başlar. Tedavi belirlenmiş, Kaan;a ilik verecek donör Azerbaycan;da bulunmuş, iş paraya kalmıştır. Şehrazat önce çok varlıklı bir adam olan kayınpederi Burhan Bey;e başvurur. Sonuç alamaz.

Çocuğunu yaşatmak için her çareyi deneyen genç kadın, çalıştığı şirketin iki genç ve yakışıklı patronundan birine başvurur. Patronundan gelen teklif hayatının akışını değiştirecek, Şehrazat;ı altüst etmeye yetecektir.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 453
favori
like
share