Serdar Baş Kocam Size Emanet - Serdar Baş Kocam Size Emanet Birincisi - Serdar Baş Kimdir - Serdar Baş Resimleri

ÖZNUR-SERDAR BAŞÖznur Hanım ve Serdar Bey üç yıllık evliler. Henüz çocukları yok. Serdar Bey 27 yaşında. Finansman yöneticisi olarak çalışmakta. Öznur Baş 23 yaşında. Ev hanımı. İkitellide oturuyorlar.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1157
favori
like
share
lenur Tarih: 11.08.2009 16:02
Evet can çıkar huy çıkmaz arkadaşlar. Fakat orda evlilik danışmanları ki usta kişilerdi. Cidden birbirimizi dinlemeyi öğrettiler. Ben Serdarın yerine kendimi koymayı öğrendim oda benim yerime kendini koymayı öğrendi. çok fazla daha soru sorar olduk birbirimize. Haklı veya haksız kim onu aramıyoruz artık. Birbirimizi kırmamaya çalışıyoruz. En önemlisi artık kendimize çok fazla daha zaman ayırıyoruz. Bende yarışma programlarına çok ön yargıda bulunurdum. Ama o atmosfer başka bişey. Biz çok canımızı acıtıyormuşuz. Ve böylelikle kaçınılmaz sona yaklaşıyormuşuz. Şimdi çok daha iyiyiz. Tabiki kavgalarımız oluyor. Bunlar evliliğin tadı tuzu. Kavga etmiyorum diyen yalan söyler. Ama Özür dilemesini artık çok iyi biliyoruz. Birbirimizi kırmış bile olsak. Aynı yastığa yine baş koyuyoruz. Öznur Baş
NaZ Tarih: 21.06.2009 23:41
Çok saçma bir program. Ben o insanlarin degistigine inanmiyorum, evet orda belki degisirler ama 3 ay sonra yine eski hallerine dönerler, sonuçta huy. Can çikar huy çikmaz.