[COLOR=tomato]Kanal Dde, 5 Mart Pazartesi günü, başrollerinde Berna Laçin ve M. Ali Erbilin oynadıkları Yıldız Savaşları adlı yepyeni bir dizi daha başlıyor.

Yıldız Savaşları, Yıldız Aslan (Berna Laçin) ile Savaş Bozok(M. Ali Erbil) kamera önündeki hayatlarından evlerinin en ücra köşelerine, ofislerinden arabalarına kadar hayatın her alanında sürdürdükleri savaşlarını ve bu savaşın can alıcı her anını anlatan harika bir komedi dizisi.

Amerikada yayınlandığı yıllarda birçok ödül alan ve tam dokuz yıl süren ünlü sit-com Murphy Browndan Türkiyeye uyarlanan dizinin yapımcılığını Saran Prodüksiyon üstleniyor. Yönetmenliğini Bora Tekayin yaptığı dizinin uyarlama senaryosu ise Haluk Özençe ait.

Birbirleriyle olduğu kadar, Mehmet Ali Erbilin etrafındaki bir sürü güzel kızla, Berna Laçinin de bir yandan evini dekore eden yakışıklı mimarla, bir yandan da programı birlikte sunmak zorunda olduğu iik çıtır mankenle mücadelesini anlatan Yıldız Savaşlarıgüçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve rejisiyle izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday.

Dizinin genel konusu:
Yıldız Aslan Türkiyenin en ünlü anchorwomanı. Peşine düştüğü ya da programına konuk ettiği siyasilerin korkulu rüyası Doğru bildiğini sonuna kadar savunan, sözünü asla esirgemeyen, canlı yayında her an patlamaya hazır bir bomba. İşine karışıldığı ya da üste çıkılmaya kalkıldığı anda tam bir canavar Özel hayatı ise çalkantılarla dolu. Türkiyenin en ünlü şovmeni Savaş Bozokla aniden evlenir ve kimsenin sebebini bilmediği bir şekilde hızla boşanır.

Savaş Bozok Türkiyenin en ünlü showmani. Programına konuk ettiği ünlülerin korkulu rüyası. Reyting uğruna ekranda yapmayacağı şey olmayan, seyircinin ilgisini çekmek için hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen, canlı yayında her an patlamaya hazır bir başka bomba. Şimdi de eski eşi Yıldız Aslan ile etik mi , yoksa reyting mi savaşı veren bir yönetici

Ve bu iki bomba, birlikte bir haber programı hazırlamak zorundalar. Bomba gibi bir haber programı. Ve bu iki televizyon yıldızı, programı kendi istedikleri hale getirmek için, büyük bir savaş veriyorlar Bu savaşın adı: Yıldız Savaşları

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 314
favori
like
share