Ters Yüz
Yapım : Medyavizyon Yönetmen : Kağan Erturan Yapımcı : Deniz Ayvazoğlu Senaryo : Yunus Ali üner Sanat yönetmeni : Zeynep Tercan Yazıcı Görüntü yönetmeni : Altan Dönmez Oyuncular Sabahattin : Serdal Genç Berk : İbrahim Selim Sinem : Emel Çölgeçen Ayşe : Pamela Spence Okşan : Zeynep Gülmez Pizzacı : Caner Özyurtlu Mukkades : Suzan Aksoy Gulizar : Işık Aras Mustafa : Rıza Kulegeç Demir : Şakir Demirpehlivan Selim : Gökçe Genç Ayla : Binnur Şerbetçioğlu
Genel öykü

Sabahattin adlı saf, belki cahil, biraz kurnaz fakat kesinlikle iyi niyetli bir anadolu gencinin istanbul a gelmesi ve aile dostları olan havalı reklamcı berk;in evine yerleşmesi üzerine kurulmuştur.
Sabahattin;in kent yaşamına karşı yaşadığı acemilik ve şaşkınlık başına olur olmaz işler açacak fakat Sabahattin Anadolu insanına özgü zekasıyla bunların hepsinden tatlılıkla sıyrılacaktır.
Berk;in ailesi ise o çok küçükken İstanbul;a taşınmış ve tam bir şehir çocuğu olarak yetişmiştir.Reklamcılık yapmakta, güzel bir evde oturmaktadır. Uzatmalı sevgilisi sinem sık sık eve gelip kalmaktadır. Hayatından fazla bir sıkıntısı yoktur. Sabahattin kapısını çalana dek.

Biraz saf, biraz cahil, biraz kurnaz, biraz da sakar Sabahattin, köyden çıkıp kendi gibi adı da havalı, şehirli bir reklamcı Berk;le aynı evde yaşamaya başlarsa neler olur? Her şey ters yüz olur!
Ömrünüzü uzatmak, gülmekten yıkılmak, kahkahaya doymak isteyenler 3 Şubat Cumartesi saat 20:00;da başlayacak TERS YÜZ; ü kaçırmayacak.

Genel öykü

Sabahattin adlı saf, belki cahil, biraz kurnaz fakat kesinlikle iyi niyetli bir anadolu gencinin istanbul; a gelmesi ve aile dostları olan havalı reklamcı berk;in evine yerleşmesi üzerine kurulmuştur.
Sabahattin;in kent yaşamına karşı yaşadığı acemilik ve şaşkınlık başına olur olmaz işler açacak fakat Sabahattin Anadolu insanına özgü zekasıyla bunların hepsinden tatlılıkla sıyrılacaktır.
Berk;in ailesi ise o çok küçükken İstanbula taşınmış ve tam bir şehir çocuğu olarak yetişmiştir.Reklamcılık yapmakta, güzel bir evde oturmaktadır. Uzatmalı sevgilisi sinem sık sık eve gelip kalmaktadır. Hayatından fazla bir sıkıntısı yoktur. Sabahattin kapısını çalana dek.


Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 440
favori
like
share