Yakında Startvde!

MUHTEŞEM BİR AŞK DESTANI

Çekimlerine Antalya Toroslar’da başlanan DAĞLAR DELİSİ yakında Star TV ekranlarında!...

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu’nun üstlendiği , senaryo danışmanlığını Ahmet Yurdakul’un yaptığı, yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği Dağlar Delisi ‘nin başrollerinde, Yörük beyi rolüyle televizyon dünyasının yeni star adaylarından biri olacak Volkan Keskin, son dönemin en sevilen oyuncularından Merve Sevi, Oya Okar, Hakan Boyav, Burçin Oraloğlu, Uğur Demirpehlivan, Haldun Boysan ve Banu Sağnak yer alıyor.


Dağlar Delisi, Antalya Toroslar’da yaşayan son Yörük beyin destansı aşk hikayesini anlatıyor… Karayar obasının, deli dolu, yiğit ve yakışıklı beyi Melik’in yüreğine bir kor gibi düşer Asu… Torosların hiçbir bereketli suyu söndüremez bu yangını… İkisi de ayrı saflarda ve ayrı evrenlerdendir… İkisi de inatçıdır ve gururlarından taviz vermez… Ve bu iki insan ölümüne düşman, ölümüne aşıktır birbirlerine… Bu bıçak sırtında bir aşktır… Obasını, Türkmen yurdunu sonuna kadar savunan ve bir kartala dönüşen Melik, bu uğurda ölümü bile göze alır… Ancak bir tek yüreğine söz geçiremez....

Dağlar Delisi çekimleri için Antalya Toroslar’da, 40 çadırlık büyük bir oba kuruldu. Dizide, gerçek yaşamda Yörükler, Türkmenler obalarda nasıl yaşıyorsa birebir aynısı canlandırılıyor… Atlar, ceylanlar, kadın, erkek, çocuk herkesin kostümleri, aksesuarlar, makyajlar her şey büyük bir titizlikle özel olarak tasarlandı. Tüm başrol oyuncuları binicilik dersleri aldı… Antalya Toroslar, Manavgat ve Belek’te çekimleri gerçekleştirilen Dağlar Delisi, muhteşem doğa görüntülerini de ekranlara yansıtacak.

Dizide Yörük beyi Melik’i Volkan Keskin, Aybala’yı Merve Sevi, Asu karakterini ise Oya Okar canlandırıyor.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 438
favori
like
share