Soner Yalçın ve Cüneyt Özdemer'in Sağır Oda'dan Sonraki Yeni Projesi Ölüm Çiçekleri Dizisi Star TV de Mart Ayında Yayınlanacak. Yapımcılığını Proje-CT nin Üstlendiği Dizinin Oyuncu Kadrosu Merakla Bekleniyor.


Konsept Danışmanlığını Soner Yalçın'ın Yaptığı, Cüneyt Özdemir'in Yapımcılığında ve Turgut Yasalar'ın Yönetmenliğinde Ekrana Gelecek Ölüm Çiçekleri'nin Başrol Oyuncusu Belli Oldu.

Türkiye'nin Daha Başlamadan Gündemini Sarsan Dizisi Ölüm Çiçekleri'nin Başrol Oyuncusu; Avrupa Sinemasının Yakından Tanıdığı Türk Oyuncu Erhan Emre Oldu.

Ünlü Alman Sinema Eleştirmeni Claudius Seidl Tarafından; Almanya'nın Robert de Niro'su Diye Tanımlanan Genç Yıldız, Avrupa Sinemalarında Birçok Başarıya imza Atmış Bir isim.

Berlin`de Doğup Büyüyen Erhan Emre, Alman WDR Televizyonu Adına Çekilen Ve Göçün Hikayesinin Anlatıldığı ilk Film Olma Özelliği Taşıyan `Dilekler Zamanı`nda Oynadığı Başrol ile Dikkatleri Çekti.

İlk Kez Berlin Film Festivali`nde Panorama Bölümünde Gösterilen, FIBRESCI ve Avrupa Sinemaları Ödülü'nü Kazanan `Knallhart `Adlı Filmin Başrolünü Üstlenen Yakışıklı Yıldız Erhan Emre ve Filmdeki Performansıyla izleyenlerden Tam Not Aldı.

İşte Birçok Filmin Başrol Oyunculuğunu Üstlenen, Avrupa'nın Çok Konuşulan Yıldızı Erhan Emre 'Ölüm Çiçekleri' için Türk izleyicisinin Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor.


Avrupa’nın Göbeğinde 312 bin Kişi Öldü…

35 Bini Çocuktu…

50 bin Kadına Tecavüz Edildi…

2 Milyon Kişi Evini Terketti…

18 Bin Kişi Hala Kayıp…

Bosnalılar Savaş Sonrasında Hep Kelebekleri Takip Ettiler…

Biliyorlardı ki; O Kelebekler Tek Bir Çiçeğin Üzerine Konuyordu…

Ve O Çiçek Sadece Bosna’daki Toplu Mezarların Üzerinde Çıkıyordu…

Bu Çiçeklerin Adına ÖLÜM ÇİÇEKLERİ Deniyordu…

Bosna’da Ölüm Çiçekleri Sayesinde 300 Toplu Mezar Bulundu…

Bosna Gerçeği ve Ölüm Çiçekleri ilk Kez Bir Televizyon Dizisine Konu Oluyor…

Çok Yakında Star’da…

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 354
favori
like
share