KARDELEN


Prodüksiyonunu Süreç Film’in, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ ün yaptığı dizinin senaryosu ise Tayfun Güneyer’e ait.

Dizinin başrollerini Kadir İnanır, Zeynep Tokuş paylaşıyor.
Ayrıca kadrosunda; Özgür Özberk, Deniz Güneş, Leyla Başak, Sertaç Boztepe, Mesut Çakarlı, Mehmet Çepiç, Selin Dilmen, Elif İnci, Tarık Günersel, Seçil Mutlu, Özgür Uğraş, Suat Suratoğlu, Rana Mamatoğlu, Yalçın Kaftanoğlu, Erman Burmalı, Cem Avnayim gibi değerli oyuncularda yer alıyor.

Bir insan sevdiklerini kaç kez kaybedebilir?..
Ya da geçmişinden kaçabilir mi?..

İnandığı değerler uğruna, bilinmezlerle dolu yaşanmamış bir hayat… Her şeyi değiştiren serseri bir kurşun… Ve beklenmedik bir trafik kazası… Geride kalan kimsesiz bir çocuk!..

Bir dede, bir torun ve yıllarca ölen çocuğunun yasını tutan bir anne… Yaşamın kavşaklarında, kesişen hayatların hikayesi… Hayat beklenmedik tesadüflerle dolu bir yolculuktur!..
Dizinin konusu; Asaf yıllar önce karısı ve kızından, mahkum olduğu gizli dünyası yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştır. Asaf’ın kızı Meltem, kocası Tarık ve kızları Kardelen, yıllar sonra yaşadıkları yer olan Kanada’dan, İstanbul’a seyahate gelirler. Meltem, kocası ve kızının da içinde bulunduğu takside, talihsiz bir kurşuna kurban gider. Meydana gelen trafik kazasından sağ çıkan tek kişi, Kardelen’dir!..

Meltem ve Tarık’ın cenaze töreninde, hayatta kimsesi olmadığına inanılan Kardelen ve yıllardır görmediği kızının yasını tutmaya gelen Asaf, karşılaşırlar. Bu karşılaşma, bir çok zorluğun yaşanacağı uzun bir yolculuğun başlangıcı olur. Bu yolculukta onlara eşlik edecek bir diğer kişi ise, kocası tarafından aldatılmanın üzüntüsü içinde, yıllar önce öldüğünü

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 349
favori
like
share