Oyuncular:
Hülya Darcan, Ezo Sunal, Uğur Polat, Demir Karahan, Kaan Urgancıoğlu, Güzin Özyağcılar, Emre Karayel, Savaş Karakaş, Mihriban Er, Bilge Şen, Gürkan Demir

Begüm Akınhan, biricik kızı Elif ve kocası Kemal Akınhan'ı bir trafik kazasında kaybetmiş, bu acı kazadan sonra kocasının ortak olduğu ilaç ve kimya şirketinden uzaklaşıp, kendini kurduğu vakfın çalışmalarına adamıştır.

Bu sırada, diğer ortak Fehmi Erçelik, FEKA Şirketler Grubu'nu hızla geliştirmiş, bir holding haline getirmiştir. Begüm Akınhan işlerini avukat Serhat aracılığıyla yürütür. Fehmi Erçelik ise işleri hırslı ve başarılı oğlu Mehmet'e devretmiştir.

Begüm Akınhan bir gün beklenmedik bir telefon alır. Arayan kişi, Begüm'e kızının yaşadığını ve kendi tutsağı olduğunu söyler. Bu kişi, aslında Fehmi Erçelik'in seneler önce Kemal Akınhan'ı öldürmesi için tuttuğu kiralık katil Adil'den başkası değildir. Adil yedi yıl boyunca Elif'i tutsak, kendini de gardiyan kılmıştır. Ancak yaptığı şantaja boyun eğmeyen Fehmi'ye karşı Begüm Akınhan'ı arar. Kızına karşılık 1 milyon dolar ister. Begüm Akınhan bu parayı temin etmek için holdingle temasa geçince Fehmi Erçelik şüphelenir.

Mehmet tüm olanları öğrenip Begüm'e yardım etmek üzere peşinden geldiğinde, artık çok geçtir. Mehmet'in Begüm'den duyduğu şu sözler onu dehşete düşürür.

Kızım elinde, kızımı bul

Soluk soluğa izleyeceğiniz Tutsak Her Çarşamba 20:30'da FOX'da

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 455
favori
like
share