joo ji hoon Düşlerimin Prensi

[COLOR=MediumTurquoise]Perhaps Love

Düşlerimin Prensi joo ji hoonDizinin Adı: Princess Hours
Orjinal Adı: Goong (Gung)
Format: Romantik Komedi
Ülke ve Dil: Güney Kore

YILDIZ OYUNCULAR;
JYoon Eun Hye
Joo Ji Hoon
JKim Jeong Hoon
JSung Ji Hyo
JLee Yoon Ji

Orijinal Adı: PRİNCESS HOURS

Kore’den romantik komedi rüzgârı…

Uzak doğunun görkemli saraylarından çağdaş zamanlara taşınan romantik bir komedi… “Düşlerimin Prensi…” Kore’nin son kraliyet ailesinin 21. yüzyılda da hakimiyetini sürdürdüğü hayalinden yola çıkarak hazırlanan 24 bölümlük sürükleyici bir dizi… Kore veliaht prensi Yi Shin (Joo Ji Hoon) ile eşi Shin Chae-Kyeong’un (Yoon Eun Hye) hikâyesinin anlatıldığı dizi, aşk, ihanet ve saray entrikaları üçgeninde, romantizmle komediyi çarpıcı bir şekilde harmanlıyor.

Dizi, 1911’deki Japon işgaline kadar Kore’yi yöneten ve bu kuşatmadan sonra bir daha kendini toparlayamayan Kore’nin son kraliyet ailesi model alınarak hazırlanmış. Kore televizyonu (MBC) yapımı dizi, pek çok ülkede televizyon seyircisiyle buluşmuş ve birçok ödülün de adresi olmuş.

28 Temmuz’dan itibaren hafta içi her gün, 17.30’da, TRT 1 izleyicileriyle buluşmaya başlayacak olan dizinin senaryosunu In Eun-A yazdı, yönetmenliğini ise Hwang In-Roi yaptı. Aşklar, ihanetler, entrikalar, skandallar ve sansasyonlarla harmanlanan bu romantik komedinin diğer rollerinde, Sung Ji Hyo, Kim Jeong Hoon, Lee Yoon Ji, Jeon Ji Ae, Dan Ji, Kang Nam Gil, Im Ye Jin, Kim Suk, Kim Sang-Joong, Kim Hye-Ja, Song Seung-Hwan, Shim Hye-Jin, Yoon Yoo-Seon, Choi Bool-Am, Nah Eun-Kyeong, Kwon Yeon-Woo yer alıyor.


Yoon Eun-hye


Joo Ji Hoon

JKim Jeong Hoon
Sung Ji Hyo

Lee Yoon Ji


Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1155
favori
like
share