Windows Vista / XP
Intel Pentium4 1.0 GHz or similar AMD
256 MB RAM
Athlon XP1300+
3D Graphics Card with 64MBof memory
1.25 GB hard disc space
DirectX 9.0cReal Madrid The Game, oyunculara yükselen bir futbol yıldızının kariyerinin başlangıcından itibaren başlayıp Real Madrid ile ligi kazanmasına kadar tecrübe edebilme olanağını sunan çok özel bir oyundur. Tecrübe sadece sahayla sınırlı değil, bir futbolcunun hayatında yer alan ilişkilerden soyunma odasına, yetiştirilme kısmından partilere kadar tüm kapsamları içeriyor. Futbolseverlere profesyonel bir oyuncu olma yolundaki heyecan dolu seçenekler sunuyor.

Real Madrid The Game, oyunculara profesyonel futbolcu olma deneyimini yaşatırken, sadece sahada değil, yaşamlarının tümünde de söz hakkına sahip olma olanağı sunuyor. Başlarda tanınmayan bir futbolcunun Real Madrid forması içindeki yükselişini biz de tecrübe edeceğiz.

Tamamen devrimsel nitelikler taşıyan oyun kapsamıyla türleri de birleştiriyor: RPG / Macera / Simülasyon

Tam oyun içeriği ile oyunculara kişisel (alışveriş, flört...) ve profesyonel (gelişim, basın toplantıları...) yönlerde "gerçek hayat" deneyimi yaşatıyor

Karakterinizi tüm sezon boyunca yönetin, değiştirin

Dünyadaki en büyük futbol kulüplerinden birinin resmi oyunu

Real Madrid The Game, Santiago Bernabeu Stadyumu ve Ciudad Deportiva de Valdebebas (gelişim merkezi) gibi tamamen orijinal kısımlar içeriyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 272
favori
like
share