cep telefonu - ipod - kamera - solar power - güneş enerjili - güneş enerjili şarj aleti - güneş enerjili çanta - solar powered bad - juice bag - plaj çantası


Yaz sıcağının iyice kendisini göstermeye başladığı şu günlerde artık plajlarda iyi hareketlenmeye başladı. Ve palaja giderken özellikle bayanlar bir çok şeyi yanlarında götürme ihtiyacı duyuyorlar ve bu yüzden uygun plaj çantaları ediniyorlar. İşte Juice bag hem bu işi görüyor hem de size cep telefonu, iphone ve kamera gibi yanınızda taşıdığınız elektronik cihazlarınızı şarj etme imkanı sunuyor.


Üzerinde bulunan güneş panelleri esnek yapılı oldukları için çantayı kullanırken bir sıkıntı yaşamanıza neden olmuyorlar. Cihazlarınızı şarj etmek için araçlarda kullanılan 12Vluk elektrik çıkışı veren prizden mevcut. Sizin yapmanız gereken cihazınızın araç şarj kitini yanınızda taşımak. Ayrıca çantanın içerisinde yer alan gizli bölme ile de güvenli bir şekilde şarj imkanınız oluyor. Su geçirmez tabana sahip çanta tabanı hem çanta içindeki eşyalarınızı hemde güneş paneli ve diğer aksesuarları koruyor. Eğer istersenizde yerinde çıkabilen paneli ayrı bir yerde de kullanmanız mümkün.


Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 327
favori
like
share