Sünnet Davetiye Sözleri - Sünnet Davetiye - Sünnet Davetiyesi
Duyduk duymadık demeyin, dostlarım sevdiklerim bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.
S2
Sünnet Davetiyesi Oğlum Barış Diyorki;
Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.
S3
Sünnet Davetiyesi Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

S4
Sünnet Davetiyesi 5 Temmuz 2007 Pazar Günü Saat: 19.00'da Huzur Moteli'nde verilecek olan Sünnet Yemeği'ne tüm dostlarımızı bekliyoruz.

S5
Sünnet Davetiyesi Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.
S6
Sünnet Davetiyesi Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Kormuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

S7
Sünnet Davetiyesi Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.

S8
Sünnet Davetiyesi Sünnet Düğünü münasebetiyle okunacak mevlidte, siz samimi dostların dualarını almak bizi bahtiyar edecektir. Sizleri 9 Eylül 2007 Cumartesi günü Saat: 19.00'da Ulucamii Konferans Salonu'na bekliyoruz.

S9
Sünnet Davetiyesi Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.

S10
Sünnet Davetiyesi Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.
S11
Sünnet Davetiyesi Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.…
S12
Sünnet Davetiyesi Gözlerim arayacak eşi dostu, Anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu, Sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses, Teslimim sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.
S13
Sünnet Davetiyesi İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.
S14
Sünnet Davetiyesi Ey Muammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.
S15
Sünnet Davetiyesi Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

S16
Sünnet Davetiyesi Ailemin tek oğluyum, Babamın sağ koluyum, Büyüdüm adam oluyorum, Laf aramızda kalsın, Birazcık korkuyorum. Sünnet Düğünüme hepinizi bekliyorum.
S17
Sünnet Davetiyesi Bugün benim mahkemem var, Suçum erkek olmak, Cezam sünnet olmak, Sünnetçi hakim oldu, Kirvemse savcı, Kuruldu mahkeme, Alındı karar. 2 Eylül 2007'de Pazar günü infazım var. Annem Babam Tüm sevdiklerim çağrıldı bu infaza. Şahidim oldu Tüm Kızlar bu olaya.

S18

Sünnet Davetiyesi
Tanımıyorsanız beni, görmek isterseniz beni, En neşeli günümde, mutlu edersiniz beni. 17 Haziran Pazar günü sünnetçi, Kesecek pipimi, bilmiyorum akibetimi. Ağlarsam ayıplamayın beni, Yapılacak Sünnet Düğünüme bekliyorum hepinizi.
S19

Sünnet Davetiyesi
Bugün benim mahkemem var, Suçum erkek olmak, Cezam sünnet olmak, Sünnetçi hakim oldu kirvemse savcı, Kuruldu mahkeme, alındı karar. 2 Eylül 2007 Pazar günü infazım var. Annem Babam Tüm sevdiklerim çağrıldı bu infaza. Şahidim olsun tüm kızlar bu olaya.
S20

Sünnet Davetiyesi
Bahar değil yaz imiş, Günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı, Sünnet olmak farz imiş. Ben de kararımı verdim, Sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun. Sünnetçiye söz verdim.

S21

Sünnet Davetiyesi
Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk'üm değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet, Herkes bilsin nasıl olurmuş erkek.
S22

Sünnet Davetiyesi
Sevgili oğullarımızın Sünnet Merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.

S23

Sünnet Davetiyesi
Sünnet Düğünü'nde siz değerli dostlarımızla birlikte bu mutlu anımızı paylaşmak istiyoruz.

S24

Sünnet Davetiyesi
Annemle babam karar vermiş, Çocukluk çağım sona ermiş, Allah'ın emri ne yapmalı, En iyi satırın altına yatmalı, Teslim ol dedi bir ses, Yardıma gelsin herkes, Teslimiz sünnetçi amca pes, Ne olur acıtmadan kes, Bu törene dost ve akrabalar, Katılsın herkes...
S25

Sünnet Davetiyesi
Kirvem uzaklarda gelemez, Siz olmazsanız sünnetçi amca kesemez, Gelin birlikte olalım, Sünnetsiz kalmayayım, Bekleyenim var, Onsuz solmayayım...

***

Oğlumuz
Selim'in
Erkekliğe adım atacağı bu özel günde
siz sevgili dost ve akrabalarımızı aramızda görmekten
onur duyacağız.

***

Oğlumuz Selim Diyor ki!
Beni seven herkesi sünnet
Düğünüme bekliyorum.

***

Oğlumuz Ahmet Mete'nin
Sünnet sevincini
sizlerle paylaşmaktan
onur duyacağız.

***

HZ.Peygamberin emridir sünnet
Bana da nasip oldu bu mürvet
Duyanlar duymayanlara duyursun
Arzu eden herkes sünnetime buyursun.

***

Ailemin Tek oğluyum
Babamın sağ koluyum
hey büyüklerim
bende adam oluyorum
laf aramızda birazda korkuyorum
bu mutlu günüme
sizleri de bekliyorum

***

Öyle bir köprü ki geçmem gerek
Türk oğlu türküm değilim ürkek
gelin görün olacağım sünnet
herkes görsün nasıl olunurmuş erkek.

***

Yüce dinimiz emretmiş
Duydum ki bu sünnetmiş
küçük yüreğimle
mutluluk dileğimle
sizleri de bekliyorum
sünnet düğünüme

***

Sünnetçi amca sordu:
Son kararınmı oğlum?
içime bir korku doğdu
joker hakkımı kullanıyorum
Anne ve babama danışıyorum
dedilerki artık zamanı doldu
bende sünnet oluyorum
bütün sevenlerimi
sünnetime bekliyorum.

***

Bahar değil yaz imiş, ben kararımı verdim
benim gönlüm az imiş, sünnet olmak tek derdim
müslümanlığın ilk şartı, bütün dostlar buyursun
sünnet olmak farz imiş sünnetçiye söz verdim.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 26682
favori
like
share
veygun Tarih: 11.06.2010 19:27
Teşekkürler...
cdeas Tarih: 15.05.2010 19:08
Paylaşım İçin Saoll
Nehir Tarih: 28.06.2009 17:07
[FONT="Palatino Linotype"]Fatma ile Turan Soysal'ın biricik oğulları SÜHEYL'in Sünnet Düğününe Tüm dostlarımız davetlidir.18 Oğlumuz Burak'ın Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.19 Oğlumuz Efekan Diyor ki; Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.20 Oğlumuz Yiğit'in Sünnet Düğünü münasebetiyle okunacak mevlidte, siz
samimi dostların dualarını almak bizi bahtiyar edecektir. Sizleri 9 Eylül 2007Cumartesi günü Saat: 19.00'da Ulucamii Konferans Salonu'na bekliyoruz.
21 Oğlumuz Mete'nin 15 Temmuz 2007 Pazar Günü Saat: 19.00'da Hilton Oteli'nde verilecek olan Sünnet Yemeği'ne tüm dostlarımızı bekliyoruz.22 Oğlumuz Berke İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.23 Sevgili oğullarımızın Sünnet Merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.24 Oğlumuz Ahmet'in Sünnet Düğünü'nde siz değerli dostlarımızla birlikte bu mutlu anımızı paylaşmak istiyoruz.25 Oğlumuz Emre'nin Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.26 Oğlumuz Atakan Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.