Evinizde Farklılık Yaratacak Ürünler - Dizayn - Faklı Ürün Modelleri

Hem kağıtlık, hem dergilik...
Banyonuza cool bir vurgu yapmak istiyorsanız Loo Read sizin için ideal. Loo Read ‘ in pratik tasarımı banyoda okumak istediğiniz gazete ve dergiler için gazetelik görevini üstlenirken, aynı zamanda bir tuvalet kâğıtlığı olarak da kullanılabilmesi...Hem de 2 tuvalet kâğıdı için.
Özellikler: Nikel kaplamalı tel çerçeve
Boyutlar: 65 x 31 x 13 cmEvdeki yeni organizatörünüz
Kapı koluna ya da kancaya kolayca asılır ve cep telefonunuza, her türlü uzaktan kumandanıza, anahtarlarınıza, gözlüğünüze, cüzdanınıza, sigaranıza, i-pod’unuza… Hepsine iyi bakar ve dağınıklığı da toparlar. Sizin hayatınızdan giden 1 yılı kurtarmaya çalışır.

Dayanıklı, yüksek kalite kanvastan yapılmıştır ve asılmak için tasarlanmıştır. Üzerinde 3 adet cep ve önde 1 adet anahtar da asabileceğiniz klip var.
Kitaplarınız James'in güçlü kollarında
James centilmen olduğu kadar çalışkan da! Bu sefer kitaplarınız düşmesini engellemek için bütün gücünü kullanıyor. James'in kendi plastik fakat ayağındaki çelik tabaka sayesinde istediğiniz kadar kitabı James’ e yaslayabilirsiniz. Doğal lastikten yapılmıştır. Ayaklarında paslanmaz çelik plaka bulunur. Renkleri siyah, kırmızı, yeşil ve turuncu...
Boyutlar 19 x 21 x 5,5cm
Spiral mumluk
2007 Grand Design Awards’tan ödüllü bir ürün. Sade tasarımlı fakat güzel bir mumluk. Evinizin ya da işyerinizin her köşesinde kullanabilirsiz. Özel günlerde de masalarınızı süsleyebilecek kalite ve görselliğe sahiptir.

Tasarımı Fibonacci eğrisinden esinlenmiştir. İnsan gözünde dengeli ve doğru görünür. 2 renk modelinde (Saten ve krom) size sunuluyor. Seçim sizin...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 369
favori
like
share