Şevval Sam Konseri - Enka Konserleri - Enka Açıkhava KonseriŞevval Sam sevenleriyle Enka AçıkhavaTiyatrosu'nda biraraya geliyor! ..

Tarih : 17 Temmuz 2009
Saat : 21:15
Yer : Enka AçıkhavaTiyatrosu
Şehir : İstanbul Avrupa

Şevval Sam
Kanun: Müslüm Karaduman
Balgama / Lavta: Engin Arslan
Kemençe / Percusion: Oktay Üst
Kaval: Osman Aktaş
Bas Gitar: Akın Altıntaşı
Percusion: Cemal Kaplan

Şevval Sam
Kendisini aktirist-şarkıcı olarak tanımlayan Şevval Sam, çok yönlü sanat yaşamını çıkardığı albümler, oynadığı birçok dizi ve sinema filmleri ile sürdürmektedir.

Sam, Kalan Müzikle üç albüm çıkardı.
2006 yılının sonlarında çıkardığı ilk albümü “Sek” ile müzik dünyasına giren yetenekli şarkıcı Türk Sanat Müziği`nin en seçkin eserlerinden oluşan Alaturka repertuarla kendini kanıtladı. Daha sonra 2007 Ağustos ayında “İstanbul`s Secrets” albümünü çıkardı. Usta yorumcunun, kansere yenik düşen Karadenizli sanatçı Kazım Koyuncu`nun sevilen parçası 'Ben Seni Sevduğumi' türküsünün hip hop tarzı düzenlemesi, albümün hit parçası oldu. Hip hop`ın yanı sıra rap tarzını da şarkılarında kullanan Sam, ilk başta bu tarz şarkılara karşı direndiğini, ancak ortaya çok hoş bir albüm çıktığını belirtti.

Kazım Koyuncu ile dizi müziklerinde seslendirdiği Karadeniz türküleri oldukça sevilen Şevval Sam’ın, uzun bir süredir beklenen “Karadeniz” albümü 2008 yılının Haziran ayında çıktı. Albümde Kemal Sahir Gürel, Fuat Saka, Sunay Özgür, Cengiz Onural, Aytekin Ataş gibi usta düzenlemeciler de yorumlarıyla Şevval Sam’a eşlik ettiler.

2006 yılında Haldun Dormen’in yönettiği “Broadway’den İstanbul`a Müzikaller” adlı eserde sesi ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Şevval Sam dizi, film, müzik ve TV çalışmalarına devam etmektedir.

- 8 yaşından küçükler giremez. Büyükler bilete tabidir.
- 18 yaş sınırı vardır.

Telefon: 0212 276 22 14 -15 / 209 - [url]www.enkasanat.org[/url]
Adres: Sadi Gülçelik Spor Sitesi, İstinye
Bilet Ücreti: 34,50 TL
Nereden Alırım: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Biletix Satış Noktaları, [url]www.biletix.com[/url] ve Enka Vakfı

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 415
favori
like
share