Sez beni...
Yaz beni...
Çöz beni...
Karmakarışılığımdan...!

Tepeden tırnağa hiçbir şeyi anlamlandıramadığım bu zaman diliminde,kendi kendime bilmecelere boğuldum…kuruyorum ,çözmeye çalışıyorum olmuyor,eksik bir harfi dolduruyorum anlamsız bir kelime çıkıyor.

Anlamsız…bu aralar anlamsız bile yanında bir hiç kalıyor.Yüzeysel görsem keşke her şeyi,sıradan baksam hayatın acımasızlığına…en derin darbede bile gülsem.De-rinden sarsılmasam,taş gibi olsam,ve durmasam yerimde durmak zorunda kalmasam ,anlamsızlıklarımı da alıp giderim buralardan.

terk etmeli,gitmeli…yaparsa,gelirse…malı,meli,sa,se…şart koşmuşuz her köşe başına,köşe kapmaca oynuyoruz köşeler dolu…yine yeniliyorum hayata.

Bir körebe oyununun içindeyim sanki,arıyorum arıyorum takıldım bir taşa…düştüm kanayan dizlerim değil di?Yenildim işte yine hayata.

Bir kelime oyununun içindeyim sanki…buluyorum fakat cevaplamıyorum bile bile yapıyorum bunu gerçekleri söylemiyorum…inanmak istemediklerim yaşamak istemediklerim buluyor nasıl olsa,bir oyunun içindeyim kaybettim bak…kaybettim.

Kaybetmelere sevinen dost mudur?

Düşman mıdır?

Sevgili midir? Artık çözemiyorum ama kaybetmek doğanın kanunuysa eğer,alıştım kaybetmelere,bulup bulup yitirmelere alıştım…

Arkadaşımsın deyip kullanılmaya.

Seviyorum kelimesini hiçe sayanlara…

Hayatını iki dudak arasında yaşayanlara,

Cesareti,asaleti küstahlığa vuranlara.

Değeri değersiz kılanlara,

Hırsıyla kıran,ezen.Kiniyle gözü görmeyen,hatta bencil..hatta affedilmeyecek olanlara,alıştım…birini oyundan çıkarırken kırılmasın diye özürlere,körebe oynayanlara değil,kör sevgilere alıştım…

Bu oyunda şaşırmaya alıştım…

Baştan başlayalım demek,ne yazık ki olmuyor…

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 268
favori
like
share
EZqiiiii Tarih: 25.06.2009 18:24
Sez beni...
Yaz beni...
Çöz beni...

Emeqine SaqLık tşkLer (:
1sidelya Tarih: 25.06.2009 15:32
Gözlerinize sağlık arkadaşlar tşkr.ederimm...
hayalll Tarih: 25.06.2009 15:22
terk etmeli,gitmeli…yaparsa,gelirse…malı,meli,sa,se…şar t koşmuşuz her köşe başına,köşe kapmaca oynuyoruz köşeler dolu…yine yeniliyorum hayata.Gereklilik tadında
şart cümlesiyiz işte ne yaparsak yapalım...
Yenilmiş birer cümleyiz..

Emeğine sağıl arkadaşım çok güzeldi...
Şayeste Tarih: 25.06.2009 09:41
Yüreğine sağlık 1sidelya..
nis_2 Tarih: 22.06.2009 17:27
yüreğine sağlık cnm süperdi