Katalan devi Barcelona'da takımın 2003 yılından beri A takımda bulunan kaleci Victor Valdes'e kapı gösterildi.

30 Haziran 2010'da bitecek sözleşmesi için İspanyol basınındaki haberlere göre Barcelona kulübü yöneticilerinin Valdes ile yaptığı görüşmeler sonuçsuz kaldı ve Valdes'e yeni sözleşme önerilmeyeceği ifade edildi.

Barcelona'nın Fiorentina'nın filebekçisi Sebastien Frey ile ilgilendiği belirtilirken, Valdes'in menajeri Gines Carvajal Rac1 adlı radyo kanalına konuyla ilgili bir açıklama yaptı; "Her şey karıştı. Biz Barcelona ile olan iletişimimizi koparmak istemiyoruz. Valdes kalmak, sözleşmesini iyileştirmek istiyor."

Barcelona'nın Valdes'e yeni sözleşme önermemesinin ardından ise takımın eski çalıştırıcısı Frank Rijkaard'ın 27 yaşındaki kaleci ile arasının oldukça iyi olduğu hatırlatıldı ve Galatasaray'a getirebileceği konusunda iddialar ortaya atılmaya başlandı.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 303
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 22.06.2009 23:24
bu adamın yasi 27 genç bir kaleci barca takımı ile ne kadar çok basarısı var adam gelir mi? çok para verecen de gelecek çok parada ben sahsen vereceğine inanmıyorum vermez
Haydi Tarih: 22.06.2009 19:15
[COLOR="Pink"]Doğru bir karar,Baştan beri hep söyledim bu kaleci değişmeli diye, sonunda sesimi duyan olmuş Valdes Barcelona kalecisi olabilecek kapasitede değil, belki 2. kaleci olarak kalabilir.