Malatya Korosu Etek Sarı - Korolar Çarpışıyo Kutsi Malatya Korosu - Malatya Korosu Korolar Çarpışıyo Brincisi - Korolar Çarpışıyor Final - Korolar Çarpışıyor Final Videosu - Korolar Çarpışıyo Malatya Korosu Etek Sarı
Yedi ünlü şarkıcının ve onların kendi memleketlerinden seçtiği yirmi kişilik koroları, her hafta popüler şarkılar eşliğinde ve renkli sahne şovlarıyla yarışacak.
Ünlüler yarışmadan önce memleketlerine gidip gizli yetenekleri ortaya çıkartabilmek için sokak sokak gezip, kendi koroları için en çarpıcı sesleri, en yetenekli ve eğlenceli kişileri seçtiler.Fırıncıdan bankacıya, öğretmenden manava kadar herkesi korolarına dahil ettiler.

‘Korolar Çarpışıyor’ da yarışmacılar her hafta takım ruhuyla çalışacak ve yarışmada performanslarını sergileyecekler. ‘Korolar Çarpışıyor’ da jüri olmayacak, birinciyi SMS’lerle halk belirleyecek.

Yarışma olmanın çok ötesinde bir sosyal sorumluluk projesi olan bu programda birincinin kazandığı para ödülüyle o şehire bir okul yaptırılacak ve bu okula kazanan ünlü şarkıcının adı verilecek.

[YOUTUBE]rPgl7JZDkik[/YOUTUBE]

Korolar çarpışıyor birinci kim oldu - Korolar Çarpışıyor birincisi kim oldu - Korolar çarpışıyor yarışmasını kim kazandı - 22 haziran final canlı izle korolar çarpışıyor, korolar çarpışıyor 22 haziran izle - korolar çarpışıyor birincisi kim 22 haziran - korolar çarpışıyor final izle 22 haziran - korolar çarpışıyor galibi izle

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 5091
favori
like
share
DERYALI Tarih: 23.06.2009 00:11
MALATYAYI TEBRİK EDERİM. KUTSİ, MÜTEVAZİ VE EFENDİLİĞİYLE KAZANMAYI HAK EDEN BİR SANATÇIYDI VE KAZANDI.TEŞEKKÜR EDERİZ:
NaZ Tarih: 22.06.2009 23:59
Malatyanin kazanmasina çok sevindim gercekten hak ettiler, tebrikler Malatya
MaRaBoGLu61 Tarih: 22.06.2009 23:44
Şampiyon Malatya Korosu video fırında hazırlanıyor