Kazım Koyuncu üreterek anılıyorKazım Koyuncu ölümünün yıldönümü 25 Haziran’da “Üreterek Anıyoruz” etkinlikleriyle anılacak.

Kazım Koyuncu ölümünün yıldönümü etkinliklerle anılacak. Etkinlikler 25 Haziran Perşembe saat 18.00'de Kazım Koyuncu Kültür Merkezi'nde buluşanların tulum ve diğer enstrümanlar eşliğinde Kadıköy çarşı içine Kazım Koyuncu şarkıları söyleyerek yapacakları yürüyüşle başlayacak. Anma etkinlikleri 28 Haziran Pazar gününe dek sürecek.


Ayrıca 25-26-27-28 Haziran günlerinde Kültür Merkezi atölyelerinin yaptığı çalışmalar da sergilenecek.


"Dünyada Bir Yerdeyim" albümüyle kuruluş sürecine giren ve Kazım Koyuncu Kültür Merkezi gönüllülerinin biraraya gelmesiyle yoluna devam eden Kazım Koyuncu Kültür Merkezi yaklaşık 2 yıldır tamamen dayanışma ve gönüllülük ilişkileriyle varlığını sürdürüyor.


Kültür Merkezi'nde bugüne kadar Temel Müzik Eğitimi, Keman, Bağlama, Şan, Askı Davul, Davul, Klasik Gitar, Klarnet, Yan Flüt, Piyano, Ritim, Tulum; yaratıcı drama yetişkin, yaratıcı drama çocuk, resim, temel fotoğraf eğitimi, sinema, felsefe ve edebiyat gibi atölyelerde çalışmalar yapıldı.


Etkinliklerde de amatör biçimde üretilenler sokakta ve Kültür Merkezi içinde sergilenecek, yapılan çalışmalar katılımcılarla birlikte değerlendirilecek.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 274
favori
like
share
ozgurluk_5643 Tarih: 25.06.2009 21:09
bilgilendirme için teşekkürler keşke gidebilme imkanımız olsaydı