F.BAHÇE'YE CEVAP: HAMİT'İ VERİRİZ AMA...
Bayern Münih, Hamit için kapısını çalan Fenerbahçe'ye şu şartla olumlu cevap vereceklerini söyledi...Milli oyuncuyu transfer etmek için Bayern Münih’in kapısını çalan Fenerbahçe, “Ribery’yi takımda tutmaya çalışıyoruz. Eğer bunu başarırsak Hamit’i satabiliriz. Ancak aksi halde Hamit takımda kalacaktır” cevabını aldı


Yeni sezona çok güçlü bir kadro ile girmek isteyen Fenerbahçe’nin, Bayern Münih formasını giyen milli oyuncu Hamit Altıntop’un peşini bırakmadığı ancak bu transferde Frank Ribery engeli ile karşı karşıya kaldığı öğrenildi.

Teknik Direktör Christoph Daum’un kadrosunda görmeyi çok arzuladığı yıldız futbolcu için Alman kulübünün kapısını çalan sarı-lacivertli yöneticilerin, “Ribery’nin durumu henüz netlik kazanmadı. Özellikle Real Madrid onu almak için büyük uğraş veriyor. Biz Ribery’nin takımda kalmasını istiyoruz. Eğer bunu sağlarsak Hamit’i satabiliriz. Ancak Ribery giderse Hamit’e ihtiyacımız olacak” yanıtını aldıkları bildirildi.

Başta Real Madrid olmak üzere Barcelona ve Manchester United’ın da peşinde koştuğu Ribery’nin Bayern Münih’ten ayrılmak istediği ve kesin durumunun bir hafta içinde netlik kazanacağı belirtildi.


Daum da çaba harcıyor

Hamit’i Fenerbahçe’ye gelme konusunda ikna eden Fenerbahçe Yönetimi’nin, Ribery transferinde yaşanacak gelişmeleri beklemeye koyulduğu öğrenildi. Daum’un da Alman kulübünü yakın markaja aldığı ve Hamit’in satılması halinde görüşme önceliğini koparabilmek için yoğun çaba harcadığı ifade edildi.

Sarı-lacivertli kulübün bu transfer için astronomik bir rakamı gözden çıkardığı, Türkiye’ye dönmeye sıcak bakmayan Hamit’in de kendisine önerilen cazip teklif karşısında geri adım attığı ve sarı-lacivertli kulübe yeşil ışık yaktığı kaydedildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 206
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 28.06.2009 12:38
olabilir kaliteli bir isim kalitesini tartımaya gerek yok bakacaz ne olacak sonuc