Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, Antalya'da 2-5 Haziran 2005 tarihleri arasında yapılacak Dünya Ralli Şampiyonasının Türkiye ayağında, yarış sonuçları ve yarışlarla ilgili bilgileri medya mensuplarına, yarış ekiplerine, seyircilere ve diğer ilgili taraflara anında duyuracak. Özel etaplarının uzunluğu 350 kilometreyi bulan, toplam 885 kilometre uzunluğundaki bir güzergah üzerinde 3 ayakta gerçekleştirilecek olan yarışta, Xerox'un operasyon ekibi de 3 gün boyunca 24 saat hizmet verecek. Xerox, yarış sonuçlarının duyurulmasının yanı sıra program kitapçıkları, rehberler, harita ve broşürler ile her türlü bilgi kitapçıklarının basımı konularında görev üstlenecek.

Veriler anında iletilecek
Xerox, Antalya'daki operasyonun sağlıklı bir biçimde yürümesi için, ralli servis alanına bir operasyon merkezi kurdu. Xerox Operasyon Merkezi'nde deneyimli analist ve teknisyenlerden oluşan bir saha ekibi ile hizmet verecek. Yarışla ilgili her türlü bilgiyi elektronik olarak arşivleyecek ve yarış sırasında kullanılacak tüm dokümanları basacak olan Xerox, çeşitli hız ve özelliklerde toplam 30 adet ofis makinesini yarış pistinde hazır bulunduracak. Xerox ayrıca, medya mensuplarının kullanımı için oluşturulan basın merkezinde yer alacak ürün ve çözümleri ile basın mensuplarının bağlı oldukları yayın organlarına hızlı bir şekilde yarış haberlerini ulaştırmalarına yardımcı olacak.

Xerox iddialı
Türkiye Rallisinin, hem sportif hem de Türkiye'nin tanıtımı anlamında çok önemli bir spor etkinliği olduğunu vurgulayana Xerox yetkilileri, binlerce izleyicinin tribünlerden, milyonlarca kişinin de, İnternet, gazete ve televizyonlar aracılığı ile takip edeceği bu organizasyonda hata yapma payının hiç olmadığını ve hazırlıkların da bu doğrultuda gerçekleştirildiğini vurguluyor.

Ralli heyecanı Türkiye'de
Dünya Ralli Şampiyonası'nın Türkiye ayağı olan ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOMSFED) tarafından organize edilen yarışlar, 2 Haziran Perşembe günü Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi içinde, özel seyirci etabı ile başlayacak. 3 Haziran Cuma günü Kemer ve Kumluca ilçelerinde yer alan dağ yollarındaki özel etaplarla devam edecek şampiyonada, yarışlar 3 gün boyunca devam edecek ve 5 Haziran Pazar günü Kemer'deki servis alanında yapılacak ödül töreni ile son bulacak.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 459
favori
like
share
canturk87 Tarih: 12.06.2005 13:57
Paylaşım için teşekkürler.
hicbirsey2001 Tarih: 07.06.2005 10:35
Eline sağlık dostum şu ralli olayına kendimi bir türlü veremedim, :6:
~Eysem~ Tarih: 06.06.2005 23:29
takip edemedim ama sanırım yarışlar bitti teşekkürler
eflatun Tarih: 06.06.2005 10:11
paylaşımın için teşekkürler.