Ümit Karan Eskişehirspor'da - Ümit Karan Resmi Sözleşme İmzaladı

Galatasaray'dan ayrılarak Eskişehirspor'a giden Ümit Karan, stada gelen 5 bin taraftarın huzurunda kırmızı-siyahlı kulüple 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Milli futbolcu Ümit Karan, Atatürk Stadı'nda düzenlenen ve 5 bin taraftarın katıldığı törenle, kendisini 3 yıllığına Eskişehirsporlu yapan imzayı attı.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, imza töreninde yaptığı konuşmada, transfer öncesinde Ümit Karan'ın Eskişehirspor'a transfer olacağına inanmayanların bulunduğu belirterek, transferi gerçekleştirerek inanmayanların yüzünü kara çıkardıklarını söyledi.

Karan'ın Eskişehirspor'a büyük işler yapmak için geldiğini ifade eden Ünal, ''Ümit, 3 yıllığına Eskişehirspor gibi büyük bir camianın oyuncusu oldu. Ümit, büyük Eskişehirspor taraftarlarına armağan ve hayırlı olsun. 2 gün sonra Fransa'nın Lille kulübüne gidip Youla'nın da bonservisini alacağım. Ümit ve Youla, Eskişehirspor'a büyük işler yapmak için geldiler. Bu sezon Ümit ve Youla, filelere golleri atacaklardır'' şeklinde konuştu.

Daha sonra Ünal, törene katılan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'den, açık tribünün üstünün kapanması için söz aldı. Öte yandan Ünal, takıma otobüs alınması için Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Karacan'ı ikna etmeye çalıştı. Karacan da, ''Eskişehirspor'a yeni bir otobüs alınmasını 30 Haziran'daki meclis toplantısında görüşeceğiz'' dedi.

Öte yandan sanatçı Mithat Körler de sahaya inerek taraftarlarla beraber Eskişehirspor marşlarını seslendirdi.

Kaynak

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 393
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 28.06.2009 12:35
iyi bir transfer es es adına fırvet hattı kuvvetlenddi bakacaz bakalım ne olacak es es adına yeniden yeniliyorum iyi bir transfer
Haydi Tarih: 27.06.2009 20:29
Hücum hattımızı güçlendirdik; orta sahadan topu, forvetlere taşıyacak teknik kapasitesi yüksek oyuncularda almalıyız ki şampiyonluk kupasını alalım.
Bakalım Ümit Karan es-es'te etkili oyununu sergileyebilecek mi? ya da Sergen Yalçın gibi 90 dakika oynayamayan oyunculardan mı olacak?
Eskişehirsporumuz için hayırlı olsun.
Şampiyon es-es
By_ultrAslan Tarih: 27.06.2009 19:33
Güle güle Ümit Yolun açık olsun. Hayırlı olsun.