Zinos Country Oteli - Sinopta Nerede Kalınır - Sinop Otelleri


Tesis Özellikleri : 14 toplam oda, 1 süit , 32 yatak kapasitesi bulunmaktadır. 2 Restorantı , Snack barı ve kahvaltı salonuyla hizmetinizdedir. Çocuklu ailelerimize oldukça uygun olan yerimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur.
Tesis Aktiviteleri : Yat turları, jogging, Avcılık, Dalış okulu, Kano gezintisi, voleybol ....Oda Özellikleri : Şık ve konforlu bir yapıya sahip odalarımızda, merkezi ısıtma ve havalandırma sistemi, kablosuz internet bağlantısı, telefonla doktor, aydınlatma, saç kurutma makinası, ütü, telefon, televizyon, emanet kasa bulunmaktadır.
Kısa Açıklama

Açıklama : Oldukça gösterişli, alımlı kendine özgü iddealı bir yapı ... Dört katlı bir bina olan otel gerçekten görülmeye değer doğrusu ... Denize bütünüyle hakim, müthiş bir konumda ...
Karadeniz de bu denli konforlu, şık , derli toplu bir otel görmek insanı sevindiriyor . Ki otelimize gelenler bilirler yemek ve şarap konusunda oldukça kendine güveniyor Zinos Country Hotel ... Otelimizde can sıkıntısı ya da canınızı sıkan bir durum olmayacak ; çünkü o kadar vaktiniz kalmayacak derecede eğleneceksiniz.


Telefon : (+90) 0368 260 56 00
Fax : (+90) 0368 260 56 03
Web : [url]www.zinoshotel.net[/url]
Adres : Enver Bahadır Yolu No: 75 Karakum 5700 SİNOP

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 410
favori
like
share