Haifa Wehbe Kimdir - Haifa Wehbe Resimleri - Haifa Wehbe Biyografisi - Haifa Wehbe Hakkında
Haifa Wehbe Mahrouna, Güney Lübnan küçük bir Şii tarım kasabasında doğdu. [2] O kadar caz ve R & B. dinleyerek büyüdü Bir model olarak genç yaşta çalışmaya başladı ve on altı yaşında Miss Güney Lübnan unvanını kazandı. [3] Wehbe hangi o zaman keşfedilmiştir vazgeçmek zorunda Miss Lübnan rekabet, az bir yardımcı şampiyonu o zaten onu disqualifying evli olmuştu. Ayrıca kendisi için ne zaman o şarkıcı George Wassouf için bir müzik video klipte rol aldı bir isim yaptı. 1996 yılında, o bir yüz dergi üzerinde ortaya çıkmıştı kapsar. 2006 yılında, Wehbe 50 en güzel insan People Magazine listesinde yer aldı.
Müzik kariyeri

2002 yılında, Wehbe), bir ticari başarı, kısmen sayesinde bir popülerlik onu ilk single "Agoul Ahwak" (أقول أهواك, "oldu ilk albümü Houwa El-Zaman (هو الزمن başlıklı," It's Time Is "çıktı Say I Love You ").

Ikinci albümü Baddi Eesh (بدي عيش, "I Live" Wanna) 2005 yılında yayımlandı ve beklentilerini liderliğini tek "Ya Hayat Albi başarısı nedeniyle kadar yaşadı." Sonra Lübnanlı politikacı Refik Hariri başlık albümün tek bir suikast hakkında "özgürlük, en çok insan hakları" arasında temel olarak kabul edilir Çıkış. [4] Her takip tek bir tarih onu en büyük hit oldu, "Ana Hayfa "(أنا هيفاء," I Am Haifa "), bu onun yenilik şarkı oldu. 2006 yılında kadar bir tek "Otobüs el takip Wawa" (بوس الواوا, "BooBoo Kiss), ona yaklaşan albüm Bebek Haifa den, 2008 ya da erken 2009 yılında sonunda piyasaya çıkacak olan yayınladı. Şarkı daha sonra Pepsi reklam kullanıldı. Şarkı da Radyo Kapsam ve Sawt Al Musika tarafından 2006 yılında Yılın Şarkısı "seçildi. [5]

Wehbe Arap ilk sanatçı oldu İtalyan TV kanalı Rai Uno Doğum Piazza Navona de Roma, ünlüler ve moda tasarımcıları önünde performans görünür. Haifa Wehbe de Arap dünyası dışından sanatçı ile sahne aldı. 10 Haziran 2006 günü, Wehbe Arap dünyasında rapçi 50 Cent gerçekleştirmek için ilk sanatçı ne zaman o Lübnan'da ilk konser için, Biel de Beyrut'ta gerçekleştirilen açılış hareket oldu. 4 Temmuz 2008 günü, Wehbe (حبيبي أنا, "My Love") da dahil olmak üzere 15 şarkı içeren albüm Habibi Ana yayımlanan tek "Mosh Adra Astana".

Wehbe çocuk albümü Rotana ile Bebek Haifa başlıklı yayınlayacak. Albümün çıkış tarihi henüz ilan gerekir. [6]
Diğer eserleri

Temmuz 2005'te, Wehbe, 14 diğer ünlüler boyunca Arap dünyası, ile canlı Pan-Arap reality serisi Al-Wadi (Arapça: الوادي Çiftliği), Fransızca reality show La Ferme Celebrites dayalı belirdi. Göstermek üç ay yayınlanan ve aynı zamanda ona yeni albümünden şarkılar seslendirdi hangi Wehbe merkezi bir rol aldı haftalık canlı sahne aldı.

Onu olmayan diğer müzik eserlerini film rolleri bir numarası da bir televizyon ve ev sahibi olarak çalışıyorum. Wehbe de elmas takı kendi seçim tasarlamıştır. Dedi, Pepsi sözcüsü oldu ve futbol yıldızı Thierry Henry ile olan Lübnan televizyonda 2006 FIFA Dünya Kupası sırasında yayınlanan edildi Pepsi reklamları çalıştı. Wehbe Pepsi rol aldı-Deniz Yıldız 2008 yılında yayımlanan film üretilen boyunca Carole Samaha Ahmed el Şerif, Wael Kfoury, Brigitte Yaghi ve Ruwaida el-Mahrooqi. [7]
Özel hayatı

Wehbe bir Şii Müslüman, ve üç kız kardeşi vardır, ama Hayfa annesi Mısırlı olduğunu. Wehbe kardeşi 24 yaşında Lübnan 1.982 İsrail işgali sırasında öldü. [8] [9]

Wehbe's evlilik sırasında, o kızı Zeinab Zaza adlı doğurdu. [10]

Ayrıca, şarkıcı Haifa Wahbi avukatı Nabeeh El Wahish yaptığı Wahbi izni kızı Ahmet ve velayet için dosyaya sahiptir ifade etmiştir.

Wahbi kızı babasının on yıl önce bir boşanma var başlangıç babasının hiç ile yaşıyor. Iki kızı ve babası şu anda Kuveyt yaşıyoruz.

Al Bayan günlük Wahbi avukatı devletler göre, müvekkilinin en az her arada bir kızı görmeye hakkı vardır. Wahbi eski kocası bile bu hakkı Hayfa edindiği kariyerinin tipi nedeniyle reddetti.

Tabii ki Haifa's 'Muhajaba' (Müslüman baş örtüsü takıyor) kızı söylemek neredeyse 17 yaşında. Al Wahish yaptığı kısa olarak o makam bunu yapmak zorunda dava emin kılan, hatta kendisinin bu dava için şarkıcı şey ücret alınmaz ve ortaya "insani nedenlerle" için yapacak, nasıl o koyar . Henüz Doğum Wahbi cevap bu konudaki her türlü diğer el yapmak değildi.

Diğer tarafta Wahbi ofisi yöneticisi film "Baby Doll Night" onun overbooked tarifesi nedeniyle katılımcı için değil Wahbi adına bir özür yayımladı. Şarkıcı yapımcısı olan başka bir film Muhammed Al Sabki de rol olacak. Gereksiz olduğu Hayfa Baby Doll Night "önce, henüz üretici yerine aradığı film" üzerinde çalışmak için kabul ettiğini söylemek.

2005 yılında Suudi işadamı Tarık Al onu nişan duyurdu-Jaffali. Sadece birkaç hafta sonra, o ve nişanlısının kişisel nedenler ve aile sorunları için bölmeye karar verdi.

Ise Lübnan'da şarkısı "Hasa Ma Bena" için bir müzik video çekimi 25 Haziran 2007 günü, Wehbe ciddi bir kaza atlattı. Olarak o bir araba sürdüler video, tek motorlu uçak Wehbe kovalamaca oldu. Ancak, uçak yanlışlıkla, açılan ön cam-o Cabrio gidiyordum top. [11 kalktıktan araba hit] kaza şiddetine rağmen, Wehbe sadece küçük kesikler ve çürükler uğradılar.

Wehbe evli Mısırlı işadamı Ahmed Ebu Husheima 24 Nisan 2009 tarihinde Beyrut [12] [13]. Düğün de konuklar arasında şarkıcı Anastacia [14] olsaydı, Nawal Al Zoughbi, Najwa Karam, Diana Haddad, Ahlam ve Sherine. [15]
[değiştir] Siyasi bakıldı

2006 İsrail-Lübnan çatışması sırasında, diye, Verdun, Beyrut onu eve bırakıp Mısır'a çatışma süresince taşınır. [4] Jounieh ve Lübnan kentinde bir konser olarak, Wehbe İsrail'e karşı ayakta durmak için Hasan Nasrallah kutladı savaş sırasında. [9]

Reuters ile bir başka röportajda, Wehbe, İsrail'in Lübnanlı sivilleri kasten sırasında Hizbullah saldırdı sadece askeri hedeflere saldırdı söyledi:

Ben inanıyorum bütün dünya bu savaşı başladı ve kim kimin kara aggressed bilir. Orada bir savaş hiçbir başlar ve o kim başlar haksız bir değildir. [16]

Wehbe de herhangi bir konserinde gerçekleştirmek için fundraisers dahil savaş 34 gün boyunca, orada Lübnan için destek göstermek için yolu daha fazla olduğunu söyleyerek reddetti. [9]
2007 Lübnan seçimleri ve Beyrut'ta konser

Wehbe kutlamaları onu performans sırasında siyasi kargaşa ve çatışmalar aylar aşağıdaki şehir Beyrut devletin yeni başkanı seçim münasebetiyle Cumhurbaşkanı Michel Süleyman ile karşı karşıya olan bir gömlek giydi.

Gazeteler [belirsiz] puanları ne zaman sahneye Hayfa polis tarafından girişimleri ve ordu pop yıldızı ulaşmasını engellemeye rağmen ortaya çıktı "dedi. [17] Ayrıca seslendirdi Fairuz" Ya Hawa Beirut "klasik (" Oh My Love Beyrut ") olan nostaljik bir şarkı Lübnan İç Savaşı da Lübnan "Glorious Days" Doğum reminisces önce 1.975 sırasında yazılı.


Wehbe Top 99 En Çekici Kadının 2.006 Edition'da web AskMen.com tarafından 49 sırada yer aldı. [18] Bazı daha muhafazakar Arap ülkelerinde onu ifşa giysiler skandal gördükleri. Parlamentonun bir üyesi Bahreyn değil, sesi olan vücudunu konuştu ona cinsel şarkıcı denir. Haifa o çabaları konserinde performans onu yasaklamaya farkında olduğunu söyledi ancak küçük girişimleri diva susturmak yok saymak için seçti.

"Bir icracı ve bir politikacı am," Hayfa "dedi. "Ben fanlar want me ve orada onlar için biliyorum. Ben diğer konular ile ilgili değilim."

[19]

Nisan 2008 yılında İslamcı bir hareket ülkede Haifa Wehbe's Show yasaklamaya çağıran hükümet geçti Bahreyn meclis hakim. [20] hareket rağmen, Wehbe Bahreyn bir daha mütevazı elbise ile gerçekleştirilir. [20] çok daha kumaş Giyim ondan normalde alışık olduğu, Wehbe uzun yeşil elbisesi düşük bir V giymişti-neckline performans sırasında (sağ) resimde. Bir fan, 37 yaşındaki Adel Surour, olayı yorumladı: "Onun performansı her zamanki tavır. Haifa Wehbe göre mütevazi giyinmişti ölçüldü. Neredeyse örtülü idi." [19]
[değiştir] Ödülleri

2002: "Altın Aslan" Ödülü Mısır. [5]

2005: Oscar her song Baddi Eesh için "ninashnash" için ikinci albümünden. [5]

2005: "Murex d'Or başlığı" yılın en iyi sanatçısı ile "ödülünü" [5].

2006: "Murex d'Or başlığı" yılın en iyi sanatçısı ile "ödülünü" [5].

2009: "Murex d'or başlıklı" ödülünü "en popüler Lübnanlı şarkıcı" [21]
[değiştir] Filmografi
Filmler

* Sea of Stars (Pepsi tarafından) üretilen - Temmuz 2008 çıktı
* Dokkan Shihata - Haziran 2009

Televizyon

* Al Wadi (2005) - Reality TV show
* Haifa Wal Noujoum (Kasım 2009)
Diskografi
Albümleri

* 2002: Houwa El-Zaman (It's Time is)
* 2005: Baddi Eesh (I Live Want To)
* 2008: Habibi Ana (My Love)
* 2010: Bebek Haifa [Çocuk Albüm]

Soundtracks

* 2008: Deniz yıldız

Single

* "Agoul beyonceandshakira"
* "Wa7di"
* "Ma Sar"
* "Ya 7ayat albi"
* "Bedi 3ich"
* "Ragab"
* "Ana Haifa"
* "Leik el wawa"
* "Yaramaz" (radyo tek tek)
* "Mosh Adras Astana"
* "Ma t2oulch el 7ad"
* "Hasa Ma Bena"
* "Yaben el Helal"
* "Baba Fein / Lama El Shams Trawa7
http://www.main-board.com/unluler/238402-haifa-wehbe-resimleri.html

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 26312
favori
like
share
Nehir Tarih: 30.12.2010 10:20


kubilayboyraz Tarih: 30.12.2010 08:51
BEN BİŞEY SORMAK İSTİYORUM HAİFA ŞİMDİ HANGİ ADRESTE KALIYO HANGİ ŞEHİR BANA BU LAZIM DA ACABA BİLİYOSANIZ SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN BU ARADA YUKARIDA BİŞEY YAZMIŞSINIZ DA HAİFA WEHBENİN KIZI MI VAR? EĞER BANA BU BİLGİYİ VERİP MAİL ATABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM e-mail adresim [email]xxx[/email] eğer bu bilgileri bana verebilirseniz çok sevinirim gerçekten... teşekkürler...

haifa wehbe nin kızı mı var??
kuza Tarih: 17.01.2010 13:41
sğl kardeş