Zeytinli Rock Festivali - Rock Festivali - Zeytinli Festivali14 Temmuz 2009 tarihine kadar Kamp+Kombine biletler 35 TL .

- Festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
- Organizasyonun programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Festival alanındaki ses düzeni geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.
- Bütün katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
- Festival kapılarını katılımcılara 12 Ağustos 2009 saat:10.00 da açacaktır.
- Festival 13 - 16 Ağustos 2009 tarihleri arasında Foça İngiliz Burnu’ nda yapılacaktır.
- Organizatör firma sahne alacak grupların çıkış saatleri ve gruplarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları ile video kamera, fotoğraf makinesi sokmak yasaktır.
- Festival alanına kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ve ruhsatlı/ruhsatsız silah ile lazer ekipmanları sokmak yasaktır.
- Festival her türlü hava koşullarında gerçekleşecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunuz. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri bilet ücretini iade ederek festival alanına almama veya alandan çıkarma hakkına sahiptir.
- Festival alanında, sadece kamp alanı bileti ile ve sadece belirlenmiş alanlarda kamp yapma izni vardır. Festival alanı dışında ve araçlarda konaklamak yasaktır.
- Festivale katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı festival organizasyonuna ait olup katılımcı, festivale katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.


ROCK TATİLİ FOÇA 13-14-15-16 AĞUSTOS

POEM ORGANİZASYON tarafından gerçekleştirilen, 4 yılda yaklaşık 200.000 seyirciye ulaşan ve toplamda 700’ü aşkın müzisyenin sahne aldığı, Türkiye’nin en büyük açık hava festivallerinden biri olan Rock Tatili Zeytinli Rock Festivali “Rock Tatili-FOÇA", 5. yılında, değişen festival alanı , doğa ile iç içe ve yeni çehresi ve Türk Rock tarihinin en güçlü sanatçı kadrosu ile , 13-14-15-16 Ağustos 2009 tarihlerinde, İzmir Foça İngiliz Burnu’ nda sizlerle…

Tatil planlarınızı yaparken bu tarihleri dikkate alın!
"Rock Tatili-FOÇA " sizi, Ege'nin mavi sularına, müzik, spor ve plaj eğlenceleri ile dolu 4 muhteşem güne davet ediyor ve rock müziğin önemli isimleri ile bir araya getiriyor.

“ROCK TATİLİ FOÇA”

ANA SAHNE

ANEMİ
BABAZULA
BLACK TOOTH
ÇİLEKEŞ
DİNAR BANDOSU
EPICA
KARAPAKS
KOLPA
KURBAN
KÜL
MAGICK
MARSİS
METOBOY
MOĞOLLAR
OGÜN SANLISOY
ÖZTÜRK
PENTAGRAM
TEOMAN
TİBET AĞIRTAN & ROCK’N ROLL
YASEMİN MORİ
YÜKSEK SADAKAT

NOT: Line up ta yer alan sanatçı isimleri alfabetik sırayla olup, yeni sanatçı isimleri yakın zamanda sitemizden açıklanacaktır.

Ayrıntılı bilgi için ; [url]www.rocktatili.com[/url] ve/veya [url]www.zeytinlirockfest.com[/url]

İYİ MÜZİK MYSPACE SAHNESİ’NDE DİNLENİR…

Rock Tatili Foça’da iyi müzik MySpace Sahnesi’nden yükselecek. 150’nin üzerinde başvuru arasından, her biri alanında sektörün önde gelen 5 isminden oluşan bir kurul tarafından seçilen 17 amatör grubun yanı sıra ilk albümleri ile ortaya koydukları kimlikleri ve kaliteli müziği ile bir çok müzikseverin dikkatini çeken beş ismi ağırlayacak olan MySpace Sahnesi’nde performans gösterecek 23. Grup ise MySpace Türkiye tarafından [url]www.myspace.com[/url] adresinde yapılacak yarışma sonucunda belli olacak. İyi müziğin adresi olan MySpace, Rock Tatili’nde de iyi müziğe ev sahipliği yapacak. Bu bağlamda sahne alacak gruplar ise şu şekilde;

CENKHAN ALKAYA
CİN SEDDİ
ERDEMYENER
HAYDUT
KIRKALTI

BAZUKA
CİN SEDDİ
CONTROL+Z
DEMİR SERT
DÜŞÜM AYNA
ENDİP
GULYABANİ
LYRA VALS
OSMANLI TÜTÜN REJİSİ
OYUNBOZAN
PARTİ
PICK UP
ROL
SINIR
SOULITARY

TENEKE TRAMPET
THE AYILAR
UNLISH


[url]www.biletix.com[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 353
favori
like
share