Global Gathering Festivali 2009 - Global Gathering


Müzik sahnesindeki 20. yıllarını şok edici bir sahne düzeni ve performansıyla kutlayan Orbital, uzun bir aradan sonra tekrar Türkiye’de sahne alacak olan Techno’nun en büyük ismi Carl Cox, FG 93.7’de birçok prodüksiyonunu dinlediğiniz house müziğin efsane ismi Mark Knight, DJ tekniğinde çığır açan ve izleyen herkesi kendine hayran bırakan James Zabiela, Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi olan Sebastien Leger ve trance müziğin en hızlı yükselen ismi Menno de Jong, Global Gathering’in bu seneki yıldızları arasında…

Ayrıca FG 93.7’den BeeGee, Murat Uncuoğlu, U.F.U.K, Ahmet Şendil, Uhr, Ferhat Albayrak, Procombo, Alican & Soner, Mert Yücel, 7-Erhan, Tan, Ser-touch, Unit-e, High Vision, Rubsilent, Sertaç Kaya, Orkun Bozdemir ve DJ Funky “C” gibi isimler de Global Gathering’deki müzik ziyafetine katkıda bulunacaklar.

10.000 katılımcı hedefiyle yola çıkan Global Gathering İstanbul, yerli ve yabancı sanatçılarıyla 20’den fazla performansa ev sahipliği yapıyor. 2009 yılının en büyük dans festivali için House, techno ve trance gibi tarzların en önemli temsilcileri unutulmaz bir Cumartesi günü için İstanbul’da buluşuyor!

Ön Bilgi:

18 yaş sınırı vardır.
Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
Organizasyon şirketi etkinlik için yugun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Organizasyon firmasının programda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Biletler; Biletix‘te!
VIP : İç alanda kendi özel WC’si ve barı, dış alanda ise kendi özel barı ve servis elemanları bulunan, sahneye olan özel konumuyla da ayrıcaklık sağlayan bir bölümdür.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 286
favori
like
share