Dakikada Klasik Müzik - Doç. Dr. Ozan Tunca - Dakikada Klasik Müzik Kitap Özet

Kitap Özet

60 dakikada Klasik Müzik ( CD-Kitap) ile klasik müziğin bekli de hiç açmadığınız o kapısını açıp, içeri girdikten sonra nasıl bir haz aldığınıza siz de inanamayacaksınız.

Klasik müziğin benzersiz dünyasına adım atın!

İyi bir klasik müzik dinleyicisi olabilmek için sadece 60 dakikanızı ayırmanız yeterli. Doç Dr. Ozan Tunca tarafından kaleme alınan 60 Dakikada Klasik Müzik, Barok dönemden 20.yy’a dönemler ve sanatçıları anlatırken klasik müzik ne demek, kimleri dinlemek gerekir, konserlere nasıl hazırlanılır, nerede alkışlanır gibi aklınıza takılabilecek tüm sorulara yanıt veriyor. Kitap okumaya vaktim yok diyenler için tüm kitabı yazarın kendi sesinden dinlemek de mümkün. Kitapla birlikte sunulan cd ile klasik müzikten uzak durmanıza neden olan tüm önyargılarınız ve bilinmezleriniz keyfe dönüşecek.

Her CD- Kitap satışı ile Altı Nokta Körler Vakfına bir CD bağışlanıyor.

Bu proje kapsamında, klasik müzik dünyasının kapıları görme engelli vatandaşlarımız içinde aralanıyor ve onlara da klasik müzik dinlemenin hazını doğru bilgiler ile kazandırabilmek amacı güdülüyor. Proje dahilinde, satın alınan her CD-Kitap ile Altı Nokta Körler Vakfına bir CD bağışlanmış olunuyor. 60 Dakikada Klasik Müzik CD’si, görme engelliler için Braille alfabesi ile özel hazırlanmış CD ve CD zarfı içinde, kitabı satın alan kişi adına vakfa bağışlanıyor.

Kitap KapakKitap Adı: 60 Dakikada Klasik Müzik
Alt Başlık: Evde, Arabada, Heryerde
Yazar: Doç. Dr. Ozan Tunca
Yayınevi: Boyut Yayıncılık
9789752306004
Sayfa: 72

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 802
favori
like
share