Sevgilinizin ideal kadını olun!

Onun hayatı boyunca tanıdığı en mükemmel kadın olmak için yapmanız ve yapmamanız gerekenler bu haberde…

Her kadın ilişkinin temel kurallarını bilir. Bunların başında, erkek arkadaşınızın eski sevgilisinden söz etmek yerine, yatakta ne kadar iyi olduğunu söylemek geliyor tabii… Daha az bilinen ipuçları için yazımızı okumaya başlayın!


ARKADAŞLARIYLA TAKILMAKBunu yapın!
Arkadaşlarıyla birlikte maç izlemek.
Bir tatil gününde sevgiliniz ve arkadaşlarıyla koltuğa yayılıp saatlerce, sıkılmadan maç seyretmeniz ne kadar uyumlu ve rahat biri olduğunuzu gösterir. Ayrıca, onlarla yakınlaşma çabanızdan dolayı sevgiliniz size minnettar kalacaktır.
Bunu yapmayın!
Erkeksi davranmak.
Maç izlerken yüksek sesle tezahürat yapmaktan, bardakları sertçe tokuşturmaktan ve aşırı şakalar yapmaktan kaçının. Bunu en basit sekliyle şöyle açıklayabiliriz; bir erkeğin, kendisine arkadaşlarını anımsatan bir kadına karşı cinsel çekim hissetmesini bekleyemezsiniz.


HEDİYE ALMAK

Bunu yapın!
Sevdiği organizasyona bilet almak.
Tuttuğu takımın bir maçına ya da hayranı olduğu grubun konserine bilet almanız sizi onun gözünde düşünceli ve yaratıcı yapacak.
Bunu yapmayın!
Kolaya kaçıp kazak hediye etmek.
Annesinin ona devamlı benzer şeyler aldığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Sizi annesine benzetmesini istemeyeceğinize eminiz.
MESAJ ATMAKBunu yapın!
Konuyu kısa mesajlarla anlatmak.
Mesajınızda "Geçen gece harikaydı. Bu gece tekrar görüşmeye ne dersin?" yazın. Yazdıklarınızın kısa ve kışkırtıcı olması sizinle daha çok ilgilenmesini sağlayacaktır.
Bunu yapmayın!
İki cümleden uzun içeriği olan mesaj yollamak.
Erkekler, mesaj yollamayı iletişim kurmanın en kısa yolu olarak görür. Sizin yolladığınız romanı okumak istemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

SEVGİ GÖSTERİSİNDE BULUNMAKBunu yapın!
Hızlı bir öpücük vermek.
Sokakta yürürken ya da arkadaşlarıyla hep beraber otururken koluna girin veya yanağına küçük bir öpücük kondurun. Bu davranış hem kendini mutlu hissettirecek hem de onu gururlandıracaktır. Bunu yapmayın
Ona yapışmak.
Erkekler toplum içinde olduklarından biraz daha sert gözükmek isterler. Devamlı kucağında oturup, ilgi isterseniz bundan mutlaka rahatsız olacaktır.

EVDE EŞYA BIRAKMAK

Bunu yapın!
Kolyenizi unutmak.
Evinden çıkarken arkanızda küçük altın bir kolye bırakın. Kolyeyi her gördüğünde sizin de altın kadar değerli olduğunuzu düşünecektir.
Bunu yapmayın!
Banyosunda diş fırçası bırakmak.
Banyosundaki sahipsiz bir diş fırçası yakınlaşmak için gereğinden hızlı hareket ettiğinizin bir göstergesi olabilir. Bu da onu korkutur.
AİLESİNİ ZİYARET ETMEK

Bunu yapın!
Ev yapımı bir şeyler götürmek.
Pastaneden hazır bir ürün almak yerine, ev yapımı bir kek götürmeniz bu buluşmaya ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Ayrıca annesi, oğlunun kız arkadaşının hamarat olmasından dolayı çok mutlu olacaktır.
Bunu yapmayın!
Pahalı bir hediye almak.
İlişkiye yeni başladığınız erkek arkadaşınızın ailesini ziyarete giderken kristal bir kase ya da pahalı bir içki almayın. Bu, ev sahibinizi tedirgin edebilir.


HAFTA SONU ŞEHİRDEN UZAKLAŞMAK
Bunu yapın!
Deniz kenarına ya da dağa gitmek.
Sörf ya da snowboard gibi macera temalı aktivitelere katılın. Adrenalin akışı aranızdaki bağı güçlendirecek ve birlikte eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.
Bunu yapmayın!
Oda-kahvaltıyı seçmek.
Taze kruvasan esliğinde sohbet etmek size romantik gelebilir ama bu tip antikalaşmış programlar erkekleri gerçekten sıkar.
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 449
favori
like
share
nis_2 Tarih: 01.07.2009 18:19
emene salık