Spor giyimin tanınmış markalarından "adidas", geliştirdiği teknolojileri ve yenilikleri giyim koleksiyonlarında kullanıyor. İnsan vücut haritası üzerinde çalışılarak geliştirilen ClimaCool teknolojisi, spor esnasında en çok ısınan bölgeleri tespit ederek, spor esnasında sporcuların kuru kalmasına ve performanslarını artırmalarını sağlıyor.

Yüksek performansta havalandırma ve nem yönetimi sunan ClimaCool teknolojisiyle üretilen ayakkabılar, özel saya, iç ve dış taban yapısı ile ayakkabı içinde hava akımını gerçekleştiriyor. Isıyı kontrol altına alarak ayakkabı içerisinde nemi dengeleyen dinamik havalandırma sistemi ile ayaklar kuru ve rahat kalıyor.

Fonksiyonel ve nefes alabilir kumaş yapısı ile hazırlanan tekstil koleksiyonu ise nemi vücuttan alarak kumaşın dış yüzeyine atıyor. Böylelikle, özel olarak tasarlanmış havalandırma kanalları ve üç boyutlu kumaş, sürekli iç ve dış hava akışını sağlayarak vücudu kuru ve serin tutuyor. Spor yapmayı daha rahat ve zevkli kılan Climacool teknolojisiyle üretilen adidas ürünlerini Laila Ali, Justine Henine-Hardine, Mardy Fish ve Doug Howlett gibi dünyaca ünlü sporcular da kullanıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1705
favori
like
share
canturk87 Tarih: 12.06.2005 13:55
Paylaşım için teşekkürler.
salamurayaprak Tarih: 08.06.2005 07:47
güzelmiş yaw..


bilgiler için saol dostum........ :5: