Asos Thermal Deluxe Hotel - Termal Oteller - Nevşehir Kaplıcaları


Tesis Adı ASOS THERMAL DELUXE HOTEL

Kategori 5+1 Hotel

Adres Kaplıcalar Mevkii Kozaklı 50600 – Nevşehir / Türkiye

Telefon +90 384 471 37 15

Fax +90 384 471 37 10

Web Sitesi [url]www.kozakliasostermal.com[/url]
Konum Kayseri –Ankara Karayolu Üzerindeki Topaklı’dan 24 Km İçeride

Mesafeler Kayseri Hava Alanı 95 Km – Nevşehir Hava Alanı 85 Kozaklı Şehir Merkezine 2,5 Km

Yapım Yılı 2009

Yapılanma 30,000 m2 Toplam Alan, 6000 m2 İnşaat Alanı, 24,000 Bahçe

Standart Oda 32 Adet

Family Suit 199 Adet

Özürlü Odası 2 Adet

King Suit 1 Adet

Queen Suit 23 Adet

Yatak Kapasitesi 1200 Yatak

Oda Özellikleri Tüm Odalarda Merkezi Klima, Kalorifer, Uydu Yayınlı Lcd Tv, Mini Bar,

Balkon (Std Odalar Hariç) Wc, Jakuzi, Emanet Kasası, Saç Kurutma Mk Ve Halı Zeminlidir.Sağlık Klübü Bay ve Bayan Ayrı Olmak Üzere; Türk Hamamı, Sauna, Fin Hamamı, Fitness Center, 6 Adet Vip Aile Banyoları, 120 m. Uzunluğunda Erkekler için Spiral ve Halı Kaydıraklı Aqua Park,

95 m Uzunluğunda Bayanlar için Kapalı Spiral ve Halı Kaydıraklı Aqua Park, 2 Adet Kapalı Çocuk Yüzme Havuzu, Su Kaydırakları, 2,500 m2 Bay Havuz Kompleksinde; 1 Adet Açık Erkek Yüzme Havuzu, 1 Adet Kapalı Erkek Yüzme Havuzu, 1 Adet Erkek Termal Havuz. 2,500 m2 Bayan Havuz Kompleksinde, 1 Adet Kapalı Bayan Yüzme Havuzu.


Fizik Tedavi ve SPA 1500 Metrekare Spa Merkezi Bali Masaji, Shatsu Masaji,Abiyanka Masajı,Shodera, Aroma Terapi, Medikal Masajı,Anti-Stres Masajı,Hidroterapi, Afizyon, Sıcak Taş Masajı,Refleksoloji, Lokal,Spor Masaji,İsveç Masajı,Yosun bakımı, Çamur Bakımı,Göğüs Lifting, Çikolata Cilt Bakımı, Vücut Peeling, Çikolata Vücut Bakımı, Sultan Vücut Bakımı, Lpg ile Selülit Bakımı,Oksijen Bakımı,Anti Aging Bakımı, Akne Bakımı, Vitamin Bakımı, Göz Bakımı, Efekt Bakımı uygulanmaktadır.


Termal Özellikleri Türkiye''de Radon Gazı İçeren 14 Termal Sudan birine sahiptir. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Tıbbi Ekolojik ve Hidroklimatoloji Ana Bilim Dalının Raporuna göre ,Kozaklı''nın Suyu "Termomineral","Termal","Mineralli Su"Olarak tanımlanmıştır. "Florürlü Su" Karekterindendir. Bu da Özellikle Balneolojik Tedavilerde etkili olduğu anlamına gelmektedir. ISISI : 27 ºc - 93 ºc PH DEĞERİ : 6.7 - 7 Florürlü, Sülfatlı, Bikarbonatlı, Sodyumlu, Kalsiyumlu ve Radyoaktif Bileşimli.

Termal Suyun Etkisi Çeşitli Adale ve Kemik Rahatsızlıkları (Bel Ve Boyun Fıtığı), Kireçlenme, Kısmi Felç, Egzama, Sivilce ve çeşitli Deri Rahatsızlıkları, Mide ve Bağırsak Rahatsızlıkları, Çeşitli Böbrek ve İdrar Yolu Rahatsızlıkları, Ağrılı Romatizmal Rahatsızlıklar (Lumbago, Siyatik), Stres ve buna bağlı rahatsızlıklar (Asabiyet, Uykusuzluk, Fiziksel Ve Ruhsal Yorgunluk), Ciltte Gençleştirici, Kırışıklıkları Azaltıcı, Saçları ve Tırnakları Güçlendirici ve Parlaklık verici etki ile diğer Balneolojik Tedaviler...

Kullanım Şekli Banyo: Tedavi Süresince 21-30 defa Kullanılması Tavsiye Edilmektedir.Bu da 7 Günlük bir tatil süresince günde 3 defa dinlendirilmiş Kaplıca Suyuna girilerek maksimum 15-20 dakikalık Seanslarda Tedavi Kürlerini tamamlamayı gerektirir.

Otopark Kapasitesi 80 Araçlık Güvenlik Kamera Kontrollü Açık Otopark

Evcil Hayvan Kabul Edilmemektedir

Doktor-Hemşire 24 Saat Çağrı – Ücretli Sistem

Pansiyon Yarım/Tam Pansiyon

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1125
favori
like
share