Suyun Gizli Mesajı - Masaru Emoto kitap tanıtımı
"Suyun Gizli Mesajı uluslararası üne sahip Japon araştırmacı Masaru Emoto’nun bütün dünyada büyük yankı uyandıran su kristalleri fotoğraflarını içeren sıra dışı kitabı. Su moleküllerinin düşüncelerimizden duygularımızdan ve kullandığımız kelimelerden etkilendiğini bulgulayan Dr. Emoto suyun söylenen sözlere hissedilen duygulara gösterilen görüntülere ve dinletilen müziğe göre nasıl bir değişim gösterdiğini birbirinden muhteşem su kristali fotoğraflarıyla gözler önüne seriyor. Hem dünyamız hem de bizler büyük ölçüde sudan oluştuğumuz için suyun mesajı hepimizin bireysel sağlığı doğanın yenilenmesi ve dünya barışı açısından muazzam bir önem taşıyor. Depremden hemen önce ve hemen sonra yeraltı sularından aldığı numunelerdeki kristal oluşumlarını inceleyen Dr. Emoto bu verilerin biriktirilmesi durumunda su kristali teknolojisinin depremleri önceden tespit etmekte kullanılabileceğini de ortaya koyuyor.

'Yüzyıllar boyunca insanlık yeryüzünden sürekli çaldı ve her seferinde geride çok daha kirli bir dünya bıraktı. Ama şimdi su bizimle konuşuyor; su kristalleri aracılığıyla bilmemiz gerekenleri bize söylüyor. Bugünden itibaren yepyeni bir tarih biçimlendirmeliyiz. Su kendimize nasıl bir yön belirlediğimizi büyük bir dikkatle izliyor ve kayda geçiriyor. Benim tek arzum suyun bütün insanlığa verdiği mesajın herkesçe duyulması ve özümsenmesi.'" (arka kapak)


Kuraldışı


Su oldukça hassas bir duyarlılıkla söylenen olumlu-olumsuz sözlere dinletilen müziğe duygu ve düşüncelere hatta farklı dillere göre çok çeşitli sanat eserleri sunuyor içeriğinde. Emoto bunu çektiği donmuş su kristallerinin fotoğraflarına yer vererek gözler önüne seriyor kitapta. Bedenimizin de yaklaşık %70'inin sudan oluştuğu bilgisine dikkatinizi çekerek suyun anlatmak istediklerini dinleme ve görüntülerini izleme çağrısı olsun bu tanıtım..

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 494
favori
like
share