Mümin Sekman - Limit Sizsiniz kitap tanıtımı - kitap özeti
Limit Sizsiniz

Yazarı: Mümin Sekman
Dili: Türkçe
Türü: Kişisel Gelişim
Yayınevi: Altın Kitaplar
ISBN: 978-975-297-990-1


Yayınlandığı günden itibaren kitap listelerini alt üst eden ve 2 yılda 500 bin satan "Her Şey Seninle Başlar"ın yazarı Mümin Sekman'dan yine çok ses getirecek bir kitap: Limit Sizsiniz.

Önce kendi kanatlarına güven! Büyük başarı kalpten gelir beyinde büyür ellerden hayata akar. Dışımızdaki limitler içimizdekiler kadar büyür ya da küçülürler. Kafesten çıkınca değil kafesi içimizden çıkarınca özgürleşiriz.

Kendi yolundan kendi kanatlarıyla kendi hayaline gidenlere Kendi gücüyle başarmayı anlatan yeni bir `başarı müfredatı`: Baş + arı: 'Baş' olmak için 'arı' gibi çalışmak gerekir! Başarı sonuç alır susar başarısızlık açıklama ister. Başarı (b)ilgi ister. `Bilgi`nin de beşte dördü `ilgi`dir! Sadece iyide değil kötü yolda da rekabet vardır! Her başarının bir son kullanma tarihi bulunur! İnsanlar üçe ayrılır: Gerçekten başarılılar başarılıyım diye geçinenler ve başarılı insanlar üzerinden geçinenler!
Yazar Hakkında

Mümin Sekman İstanbul doğumlu yazar danışman ve kişisel gelişim uzmanı. Türkiye’de kişisel gelişim uzmanı meslek adını tanımlayan ve kullanan ilk kişi olan Sekman kendini geliştirme bilincini Türkiye’ye yaymayı hedefliyor. Liderlere starlara ve iş adamlarına danışmanlık yapmasının yanısıra Kişisel Gelişim Merkezi’nin (KİGEM) de kurucusu.

Yazarın diğer kitapları (Yazılış sırasına göre);

Ya Bir Yol Bul Ya Bir Yol Aç Ya da Yoldan Çekil.
Kesintisiz Öğrenme
Türk Usulü Başarı
Başarı Üniversitesi
Kişisel Ataleti Yenmek
Çevik Şirketler
Her Şey Seninle Başlar.
Limit Sizsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 657
favori
like
share