Dokunuşlarla Konuşun - Dokunuşlarla Konuşmanın Anlamları

Dokunma tarzınızın ilişkiniz hakkında birçok ipucu verdiğini biliyor musunuz? İşte hareketlerinizin tahmin bile edemediğiniz ilginç anlamları!


Yüzünü ellemek

Bu basit görünen hareket aslında duygu dolu bir öpücük kadar anlamlıdır. Partnerinin yüzünü elleriyle kavrayan kişi, partnerine karşı derin duygular beslediğini belli eder. Çoğu zaman çiftlerin baş başayken yaptığı bu hareket, aralarındaki güçlü ve son derece romantik bağı simgeler.


Saçını okşamak

Sevgiliniz gözlerinizin içine bakarak, yüzünüze düşen saçları düzeltiyorsa, mutlu olabilirsiniz. Siz onun için büyük önem taşıyorsunuz demektir. Bu hareketi herkesin içinde yaparsa, birlikteliğinizi ilan etmek istediğini anlayabilirsiniz. Yalnızken bunu yaparsa, sizi korumak istiyor demektir.El ele yürümek

El tutuş şekli partnerinize göndermek istediğiniz mesaja bağlıdır. Birbirine sımsıkı bağlı olan çiftler, el ele tutuşurken parmaklarını birbirinin arasından geçirirler. Sırf avuçlarını birleştirmekle yetinen çiftler daha özgür düşünürler, birbirlerine olan güvenleri fazladır.Sarmaş dolaş

Birbirinizin belinden tutarak yürümek, aranızdaki uyumu simgeler. Kolunuzu sevgilinizin arkasından geçirirken, onun da size arkadan sarılması, sizin sırf sevgili değil, aynı zamanda iyi dost olduğunuzu gösterir. Siz iyi bir takımsınız ve hayatla bu şekilde yüzleşmeye kararlısınız. İlişkiniz son derece samimi ve birbirinize olan güveniniz de tam.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 415
favori
like
share
Sylar Tarih: 07.07.2009 19:43
Evet bunlar normal birine yapılamaz mı? :20:
CADIKIZ Tarih: 05.07.2009 22:55
Simdi bunlar ask dokunuslarimi oluyo:72: